Türkiye’nin ilk Çocuk Gelişimi Fuarı'na geri sayım başladı

Türkiye’nin ilk Çocuk Gelişimi Fuarı, 16-19 Mart 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenleniyor.

Türkiye'nin ilk Çocuk Gelişimi Fuarı için 50.000 adet fuar giriş bileti ücretsiz dağıtılıyor!

Fuar, 'İyi bir gelecek için' sloganıyla yola çıkarak, 0-10 yaş arası çocuklarımızın; sosyal, duygusal, zihinsel, kültürel ve bedensel açıdan iyi yetiştirilmesine katkı sağlamayı amaçlıyor.

Yayınlar, Eğitim Setleri, Danışmanlık Merkezleri, Oyunlar-Oyuncaklar, Sanat Okulları, Spor Okulları, Atölyeler-Kurslar ve daha birçok materyal ve hizmet fuarda sergileniyor. Yaklaşık 50 bin adet fuar giriş bileti anaokulu ve ilkokulların çoğuna gönderildi. Biletler okul müdürlerinin ismine belirli sayıda gönderildi. Bu biletler Çocuk Gelişimi Fuarı'na ücretsiz giriş imkanı sağlıyor. Ebeveynler ve öğretmenler biletlerini 1 Mart'tan itibaren bilet gönderilen okulların yönetiminden isteyebilir. Biletler sınırlı sayıda olduğundan acele edilmesi öneriliyor. 0-10 yaş arası çocuklar ücretsiz ve biletsiz fuarı ziyaret edebiliyor.

Bilet temin edemeyenler için e-bilet imkanı da sunuluyor. Fuarın websitesini www.cgfuari.com ziyaret ederek e-biletlerini alabilirler. Bu şekilde de fuarı ücretsiz ziyaret etme fırsatı sunuluyor. Bilet veya e-bilet olmadan fuarı ziyaret etmek isteyenler için giriş ücreti 15 TL.

Çocuk gelişimine yönelik 100'den fazla etkinlik için kayıtlar alınmaya başlandı. Fuarda, ürün ve hizmetlerin yanı sıra; seminer, söyleşi, çocuk gelişim atölyeleri gibi yönlendirici, eğitici etkinlikler de uzmanlar eşliğinde düzenleniyor. Fuar süresince hem çocuklar hem de ebeveynler için ayrı ayrı toplamda 100'den fazla etkinlik düzenleniyor. Bu etkinliklerin tamamı fuarın internet sayfasında yayınlanmaya başlandı.

çocuk gelişimi

Etkinliklere katılım kontenjanla sınırlı olduğundan katılım kaydı için acele edilmesi öneriliyor. Etkinliklerden biri de "Gelişim Tarama Testi”. Bu test 900 TL değerinde olup, web sitesi üzerinden kayıt yaptıran toplam 60 kişiye hediye ediliyor ve herhangi bir ücret alınmıyor. Çocuklara aileleri vasıtası ile genel gelişim, ruhsal gelişim, davranım değerlendirme testleri uygulanarak ailelere çocukları ile ilgili gelişim değerlendirilmesi yapılıyor. Tüm testler bittikten sonra uzman psikologlar çocukların detaylı gelişim değerlendirme raporunu ailelerine mail yoluyla teslim ediyor. Bu raporla aileler çocuklarının güçlü, zayıf, geliştirilmesi gereken gelişim alanlarını görebiliyor.

İlgi alanına göre etkinliklere katılmak isteyenler www.cgfuari.com üzerinden müsaitlik durumuna göre ücretsiz kayıt yaptırabiliyor.

Yorumlar

YORUM YAZ