Türkiye güzeli dünyayı kendine hayran bıraktı

"Miss Universe" yarışması öncesinde podyuma çıkan ve Türkiye'yi temsil edecek olan Aslı Melisa Uzun kıyafetiyle dünya basınını şaşırttı.

ABD Las Vegas'ta bulunan Planet Hollywood Resort&Casino'da gerçekleşecek "Miss Universe" yarışması öncesinde güzeller ülkelerinin ulusal kültürlerinden esinlenerek oluşturulan kostümlerle podyumda sahne aldı.

Türk güzel kendine hayran bıraktı

Yarışmada Türkiye'yi temsil edecek Aslı Melisa Uzun ise kıyafetiyle dünya basınını kendisine hayran bıraktı.

Türkiye güzeli

Kostümünde Efes Antik Kenti'nin göreseli bulunan genç model finalde eteğini açarak Efes Antik Kenti tanıttı. Uzun'un kıyafeti gecenin en dikkat çeken elbiselerindendi. Aslı Melisa Uzun'un kostümünü Özlem Süer hazırladı.

Türkiye güzeli

Melekleri gölgede bıraktılar

Kazananın 20 Aralık günü belli olacağı yarışmanın güzelleri, sergiledikleri kostümleriyle ünlü defile gösterisini ve bu gösteride sahne alan melekleri hatırlattı.

Türkiye güzeli

(Efes Antik Kenti, İzmir ilinin Selçuk ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Milattan Önce 6.000 yıl öncesine kadar uzanan tarihi geçmişi ile bir açık hava müzesidir.1994'te UNESCO tarafından Dünya Mirası Geçici Listesi'ne dahil edilen Efes, 2015'te ise Dünya Mirası olarak tescil edildi.)

Yorumlar

YORUM YAZ