Yumurta dondurma yöntemi ile ilerleyen yaşlarda anne olmak mümkün

Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Bahçeci, yumurta dondurma yöntemiyle ileriki yaşlarda anneliğe ilişkin önemli bilgiler verdi.

Meme kanseri ile ilgili bilinmesi gereken 15 gerçek

“Ekim ayı Meme Kanseri Farkındalık Ayı” kapsamında açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Metin Çakmakçı, bilinmesi gereken 15 gerçeği sıraladı.

Anne olmayı ertelememek için 7 neden

Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Latif Küpelioğlu, anne olmayı ertelememek için 7 önemli nedeni açıkladı.

Korona günlerinin cinsel hayata etkisi

Korona günlerinin cinsel hayata etkisi

Covid-19 pandemisinin cinsel hayat üzerine olan etkileri hakkında önemli bilgiler veren Prof. Dr. Deniz Ulaş, koronavirüsten korunmak için cinsel hayatta çiftlerin dikkat etmesi gereken noktaları açıkladı.

Çikolata kisti hakkında bilmedikleriniz

Çikolata kisti hakkında bilmedikleriniz

Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Gizem Bektaş, kadınların kabus hastalığı çikolata kisti hakkında bilgiler verdi.

Tüp bebek tedavisinde başarıyı artırmanın yolları

Tüp bebek tedavisi ile gebelik oluşmuş kadınlarda ileri yaşta düşük oluşma riski de artabilir diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Çabuk Cömert, tüp bebek tedavisinde başarıyı artıran yöntemlerden bahsetti.

Tüp bebek tedavisinde beslenme önerileri

Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op.Dr.Numan Bayazıt, tüp bebek tedavisinde nasıl beslenilmesi gerektiğini anlattı.

Normalleşme sürecinde tüp bebek tedavisi

Normalleşme süreciyle birlikte tüp bebek tedavisine başlamayı düşünüyorsanız, Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Seval Taşdemir’in sözlerine kulak verin.

Stres tüp bebek başarısını baltalıyor

Stresin tüp bebek başarısını azalttığını söyleyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Faruk Buyru, tüp bebek tedavisine ilişkin bilgiler verdi.

Kısırlığın nedeni birden çok hastalık olabilir

Her 100 çiftten 1’inde görülen kısırlık; sigara kullanımı, aşırı kafein tüketimi, kilo alımı ve çeşitli hastalıklar nedeniyle ortaya çıkabiliyor.