Trendleri kaçırmayın! İşte bu sezon öne çıkan ayakkabı trendleri

Yaz gelince giydiğimiz ayakkabı çeşitleri de değişiyor elbette. Rengarenk babetler, sandaletler, terlikler arasında bir seçim yapmakta zorlananlar için bu sezonun öne çıkan ayakkabı trendlerini sıraladım. Hadi hemen haberin detaylarına...

Abone Ol 

Balıkçı sandaletleri

Balıkçı sandaletleri bu sezon yükselen modeller arasında. Ayakkabıda rahatlık arayanları bu model çok mutlu edecek. Ancak şıklık arayanlar için ne yazık ki aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bu sandalet modeli saten ve floral elbiselerinizin altında gayet güzel duracak bir model.

Balıkçı sandaletleri

Platform topuklar

70’li yılları yansıtan bu model hem düğün ve davetlerde hem de sokak stili için güzel bir parça! Sokak stilinizi şık bir hale getirmek için topuklu giymek istiyor olabilirsiniz. Ancak normal topuklu ayakkabılar ne yazık ki günlük kullanım için hiç uygun değiller. Platform topuklu ayakkabılar ise bu duruma çözüm için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Hem şık hem spor görüntüsüyle stilinizi tarzlaştıracak.

Takunyalar

Takunyaların bu yaz trend olacağından daha önceki haberlerimizde bahsetmiştik. Sürekli değişen hava geçişleri için en ideal model olan takunyalar size nostaljik bir hava katacak.

Takunyalar

Topuklu terlikler

Dışarda terlik giymek size çok mu paspal geliyor? O zaman parmak arası topuklu terliklerle tanışın! Bu terlikler oldukça tarz gözüküyor. Ayrıca yazlık kombinlerinizin altında hem rahat hissedeceksiniz hem de stil sahibi gözükeceksiniz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu