Messika'nın yeni yüzü Kendall Jenner

Kendall Jenner ve Valérie Messika, Maison’ın yeni kampanyasını çekmek için Güney Fransa’da bir araya geldi.

2022’in öne çıkan makyaj trendleri

Toplanın; sezonu açıyoruz! Her sezon heyecanla beklediğimiz ve makyaj anlamında referans aldığımız dünya podyumları bakalım 2022 için bize neler söylüyor.

Ev dekorasyonunda berjer seçimi

Salonlar için de berjer modelleri sık sık tercih edilen unsurlardan biri oluyor. Özellikle son dönemde fazlasıyla popüler olan köşe takımları ile birlikte keyifle kullanılıyor.

20222'nin rengi very peri

20222'nin rengi very peri

Pantone ilk kez sıfırdan renk üretmeyi tercih ederek Very Peri rengini yılın rengi ilan etti. Bu sene birçok yerde olduğu gibi kıyafet ve aksesuarlarda da Very Per'yi sık sık göreceğiz.

2022 ev dekorasyon trendleri

2022 ev dekorasyon trendleri

Yeni yılda evinizi yeniden ve o senenin son trendlerine göre dekore etmek oldukça keyifli olabilir. Hangi stiller öne çıkıyor, hangi malzemeler çok moda ve en son trendler neler?

Ekose giymenin altın kuralları

Her zaman trend listelerine adını yazdıran ekoseyi, en güzel şekilde kombinleme yollarını öğrenin.

Estetikte son trend'ler neler?

Estetik cerrahi dünyasının sunduğu teknolojiler görünüşümüzde memnun olmadığımız yerleri değiştirmemize olanak sağlıyor. Bununla birlikte dönemsel olarak bazı uygulamalar popülerleşiyor.

2022 dekorasyon trendleri

Yeni yaşam senaryoları ve trendler evlerimizin tasarımını yönlendiriyor. 2022'de yükselişe geçecek renk, form, malzeme ve stillere ışık tutuyoruz.

2022’nin öne çıkan saç trendleri

Saçlarda biraz değişikliğe gitmeye ne dersiniz? 2022’de saçlarımızı hangi formlarda ve modellerde göreceğiz? Gözlerimizi dünya podyumlarına çeviriyoruz.

Vesna Design farkıyla birbirinden cazip montlar

Online alışveriş deneyiminde yüksek kullanıcı deneyimi sunan Vesna Design'ı ziyaret ederek ürün seçeneklerine göz atabilir, indirim fırsatlarını değerlendirerek ekonomik bir alışveriş deneyimi elde edebilirsiniz.