Tommy Hilfiger sanal defile yapmaya hazırlanıyor

Tommy Hilfiger, TommyNow defilesini avatarlar ve hologramlar ile sanal dünyaya taşımayı planlıyor.

Son TommyNow defilesini Tate Modern'de gerçekleştiren Tommy Hilfiger, TommyNow defilesi sanal dünyaya taşımaya hazırlanıyor. Tommy Hilfiger Küresel ve PVH Avrupa CEO'su Daniel Grieder, "Bu konuyu araştırıyoruz. Değer zincirimizi tamamen dijitalleştirmeye ve sanal defileleri etkinleştirmeye çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

"Tüketicilerin seveceğini düşünüyoruz"

Yeni deneyimlere açık olduklarını belirten Grieder, "Birkaç test yaptık, bu yeni bir şey ve tüketicilerin bunu seveceğini düşünüyoruz. Salgın sona erdiği zaman ve normale döndüğümüz zaman, yenilikleri birkaç ay içerisinde gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Teknoloji zaten vardı, bu teknolojiyi denedik ve bu yönde ilerleme konusunda büyük fırsatlar görüyoruz" şeklinde konuştu.

Koronavirüs salgını moda haftalarını ve defilelerini etkisi altına alırken Tommy Hilfiger Amsterdam yenilik merkezinde avatarlar ve hologramlar ile deneyleri sürdürüyor. Sosyal izolasyon süremizde ve sonrasında sanal defilelerin öncülüğünü yapması beklenilen Tommy Hilfiger, moda haftalarında yepyeni bir dönem başlatıyor.

Yorumlar

YORUM YAZ