Tom Cruise film çekimleri için Covid-19’a karşı güvenli stüdyo yaptırdı

Tom Cruise ünlü aksiyon serisinin devam filmi Görevimiz Tehlike 7’nin çekimlerinin salgından etkilenmeyerek tamamlanabilmesi için eski bir askeri üssü milyonlarca dolara stüdyoya çevirtti.

58 yaşındaki Amerikalı aktör, filmin kalanının salgından etkilenmeyerek tamamlanabilmesi için eski bir askeri üssü milyonlarca dolar harcayarak stüdyoya çevirtti. Kaynaklara göre, Cruise, salgından dolayı kesinti olmaksızın filmin en kısa sürede tamamlanması konusunda kararlı. Prodüksiyonun İngiltere'nin Hertfordshire bölgesinde eski bir tank tasarım üssüne taşınacağı bildirildi.

Sette gerginlik durulmuyor

Cruise'un Görevimiz Tehlike 7'nin corona virüs nedeniyle daha fazla gecikmesini önlemek için, daha önce oyuncu ve yapım ekibi için yaklaşık 5 milyon liraya gemi kiraladığı öğrenilmişti. Salgın nedeniyle 5 aylık ara verilen çekimler ağustos ayında Londra'da yeniden başlamış, sonra İtalya'da devam etmişti.

Kısa bir süre önce, yeniden İngiltere'de yapılan çekimler esnasında, oyuncunun salgın kurallarını çiğnemekten ötürü set çalışanlarına yönelttiği öfkesinin ardından 'ikinci bir azarlama olayı' sonrası setteki beş çalışanın kovulduğu iddia edilmişti.

Yorumlar

YORUM YAZ