Tişört sevenlere özel harika 5 tarz

Tişört tarzının ne kadar çok yönlü olabileceğini kanıtlayan bu 5 kombin, size ilham verebilir!

Tişörtler herkesin dolabında olmazsa olmazlardan. Sıcak havalar için mükemmel bir seçenektir. Ayrıca, ne kadar rahat olduklarından bahsetmiyorum bile. Düğmelerle ya da kancayla uğraşmanıza da gerek yok, çünkü onları doğrudan giyebiliyoruz. Kolay! Ama gerçek bir tarz yaratmak pek kolay sayılmaz. İlhama ihtiyaç duyarsanız, tişörtün ne kadar çok yönlü olabileceğini kanıtlayan bu kombinlerden bir ipucu alabilirsiniz.

Bir ceket ile

Nereye gideceğinize bağlı olarak kısa bir şort ile giyebilirsiniz ancak bir ceket ile kombinlemek, Rihanna'nın yaptığı gibi kesinlikle tüm tarzınızı yükseltir.

Bir takım ile

Tamamen uyumlu parçalarla ilgileniyorsanız, tişörtünüzü kısa bir takım ile kombinleyebilirsiniz. Bella Hadid gerçekten harika görünüyor...

Bir eşofman ile

Model Paloma Essler, topuklu ayakkabıları, eşofmanı ve tişörtüyle oldukça iyi bir kombin yakalamış. Tarzını, kolyesini ön plana çıkarmak için yuvarlak yakalı beyaz tişört ve harika küpelerle tamamlamış.

Pileli etek ile

Basit bir tişört giymek için başka sevimli bir yol mu arıyorsunuz? Laura Harrier gibi metalik pileli midi etek ile gümüş takıları bir araya getirirseniz, kelimenin tam anlamıyla parlayacaksınız.

Uzun bir takım ile

Fotoğraftaki Aimee Song gibi, altına basit beyaz bir tişört giyerek renkli elbisenizdeki tüm dikkati üzerinizde tutun. Daha da popüler hale getirmek ister misiniz? Bir çift kalın tabanlı spor ayakkabı ile kombinleyin.

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ