TikTok’tan yeni güncelleme: İzleme Geçmişi özelliği geliyor!

Abone Ol 

Popüler kısa videoların paylaşıldığı sosyal medya platformu TikTok, izlenen videolarla ilgili kullanıcıların merakla beklediği “İzleme geçmişi” test aşamasında olduğu ve üzerinde çalışıldığı duyuruldu.  Bu güncellemeyle ana sayfada daha önceden görmüş olduğunuz gönderiyi tekrar aratmak mümkün olacak.

Diğer pek çok sosyal medya platformunda olan izleme geçmişi özelliği artık TikTok’ta da olacak. Platform, kullanıcıların geçmişte izlediği videoları yeniden göz atmasını ve paylaşmasını kolaylaştıracak.

Twitter’da sosyal medya platformlarının özelliklerini paylaşan Hammod Oh isimli kullanıcının oraya çıkardığı görüntüye göre TikTok’un Ayarlar menüsünden içerik ve Hareketler bölümü altında İzleme Geçmişi yer alacak.

Şu anda kaç kişinin izleme geçmişi özelliğini test ettiği ve yeni özelliğin daha geniş kullanıcı tabanına ne zaman yayınlanacağı belli değil. Konuyla ilgili konuşan şirket sözcüsü, “Her zaman topluluğumuza değer katmanın ve TikTok deneyimini zenginleştirmenin yeni yollarını düşünüyor” dedi.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu