Tiktoker kızlardan tuhaf trendler! İşe yarıyor mu yoksa saçmalık mı?

Abone Ol 

Gençlerin çılgın video içerikleri ürettiği Tiktok platformunda her geçen gün daha tuhaf  akımlar ortaya çıkıyor. Bu içeriklerin bazıları gerçekten işe yarasa da bazıları oldukça saçma hatta tehlikeli. Özellikle son zamanlarda tuhaf makyaj akımları sık sık karşımıza çıkmakta. Hazırsanız viral olan bu çılgın içerikleri gelin yakından inceleyelim!

Daha büyük dudaklar

Dudaklarınızın küçük olmasından memnun değil misiniz? Cevabınız, evet ise Tiktokerların sizin için iki tane çözümü var. Hemen anlatıyorum! İlk yöntem şu şekilde: dudak kaleminizle dudak çizginizin üstünden çerçeveleme işlemi yapın. Daha sonra dudak kaleminizle uygun renkte bir ruj seçin ve kalemle geçmediğiniz kısımlara yavaşça sürün. Böylelikle dudaklarınız normalden daha dolgun ve büyük gözükecek. Bu yöntem bir nebze kabul edilebilir ancak ikincisi berbat ötesi.

İkinci yöntem: Dudağınızın üstüne yapıştırıcı sürün ardından üst dudağınızı kaldırarak yapıştırıcının olduğu kısma bastırın. Hoş geldin botokslu köfte dudaklar! Bu trendler belki küçük dudaklıları memnun edebilir ancak büyük dudaklara sahip kişilerin uygulamaya başlaması gerçekten facia.

Gençler Arasında Hızla Yayılıyor: Sosyal Medyada Dudakları Tutkalla Yapıştırarak Büyük Gösterme Akımı

Dalgalı saçlar için bornoz ipi

Bornoz ipiyle saç dalgası yapmak bu sıra çok karşımıza çıkıyor. Özellikle Amerikan gençlik dizisi Euphoria’dan sonra oldukça moda oldu. Bu yöntem saçın daha kolay şekillenmesi açısından duş sonrası öneriliyor. Duş sonrası hafif nemli saçlarınızı ikiye ayırın ve yavaşça bornoz ipine dolayın. Bu yöntemin oldukça işe yaradığı söyleniyor. Bizce de belki de aralarından en makulü bu akımdır.

ISI KULLANMADAN MÜKEMMEL DALGALAR | Tek Gereken Bir Bez Parçası! - YouTube

Sahte çiller

Çil modası gerçekten de çok yaygın. Eskiden fondötenle kapatılmaya çalışılan çillerin şimdiler de moda olması hatta sahtesinin yapılması gerçekten enteresan! Tiktok’ta yer alan sahte çil akımı için ihtiyacınız olan tek şey: Kına. İlk olarak kınayı suyla karıştırın ve toplu iğnenin ucuyla ya da kürdan yardımıyla burun kenarlarınıza ve yanaklarınıza küçük noktalar bırakın. İşte artık sizin de çilleriniz var!

sahte carlo yapımı adlı kullanıcının popüler videolarını keşfedin | TikTok

Kalorifer borusuyla saç dalgalandırmak mı?

Akımlar arasından belki de en absürdü.. Tiktokerlar saçlarını dalgalandırmak için bir başka yöntem olarak kaloriferi seçmişler. Pes doğrusu! Bunun için ihtiyacınız olan tek şey sıcacık bir kalorifer olsa gerek. Ama siz bunun yerine maşa kullanın..

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu