Texas'daki otel karavan ve çadırdan inşa edildi

21 dönümlük araziye kurulmuş bu otelin odaları karavan ve çadırdan yapıldı.

El Cosmico, Texas, Marfa'da bulunan bir otel olarak biliniyor.

21 dönümlük araziye kurulmuş bu otelin odalarını iseretro karavanlar, Kızılderili kabilelerine aitmiş gibi görünen çadırlar ve keçeden yörük çadırlarından meydana geliyor.

Sanat etkinlikleri gerçekleştiriliyor

Sanatın, gezginliğin ve aylaklığın hüküm sürdüğü komplekste sık sık spiritüel atölyeler ve başta Trans Pecos Festivali olmak üzere çeşitli sanat etkinlikleri gerçekleştiriliyor.

karavan

Cesur gezginler ve avareler için bir yuva

El Cosmico'nun web sitesinde yer alan sözler, "Hayatın, macera ve hiçbir şey yapmamanın bir dengesinden oluşması gerektiğine inancımızdan, barınak; ara sıra eğlence; öğrenmek, yapmak ve yaratmak için fırsat ve yalın çölün heybetine erişim sunuyoruz. Alabildiğine geniş alanlardan, sonsuz yıldız örtüsüne El Cosmico size inşa edilmiş dünyadan geçici bir özgürleşme sunuyor. Gezegenin her köşesinden cesur gezginler ve avareler için burası ikinci bir yuva" otelin misyonunu özetliyor.

çadır

40 kilometre uzaklıkta yer alıyor

Marfa, aynı zamanda 1970'lerden beri pek çok sanatçıyı etkileyen, pek çoğunun atölyelerine de ev sahipliği yapmakta olan bir kasaba. Elmgreen & Dragset'in ünlü "Prada Marfa" eseri de bölgeye 40 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

otel

Yorumlar

YORUM YAZ