Ter kokusunu önleyen doğal formül

Mutfağınızda bulunan iki malzemeyi kullanarak ter kokusunun önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.

Ter kokusuna karşı doğal çözüm: Limon

Sosyal medya hesabından güzellik ve bakım önerilerinde bulunan isimler doğal ürünlere teşvik ediyor.

Sağlıklı bir cilt yapısı için uygulamanız gerekenler

Cildinize hemen hemen her gün bakım yapıyor olmanıza rağmen hala daha sağlıklı görünmüyorsa bakım rutininizi gözden geçirin.

Metabolizmayı hızlandırmanın yolları

Metabolizmayı hızlandırmanın yolları

Doğru bir egzersiz programı ve sağlıklı beslenme ile metabolizma hızını artırmak mümkündür diyen Doç. Dr. Gökhan Özışık, metabolizmanın hızlandırılması için yapılması gerekenleri anlattı.

Egzersiz sivilcelerini önlemenin yolları

Egzersiz sivilcelerini önlemenin yolları

Egzersiz sırasında ve sonrasında yapılan bazı hatalar ciltte sivilcelenmeye neden olabilir. İşte egzersiz sivilcelerini önlemenin basit ama etkili yolları...

Bebeğinizi tuzlamayın

Geleneksel olarak bebeğin tuzlanırsa kokmayacağı inancıyla uygulanan bu yöntem bebekte ciddi sağlık sorunlarına yol açabiliyor.

Ter kokusunu limonla giderin

Ter kokusunu yüzünden gündelik hayatta sorunlar yaşıyor ve kendinizi kötü hissediyorsanız, bu karışım sayesinde sorununuza pratik bir çözüm bulacaksınız.

Vücudun kötü kokmasına neden olan 5 gıda

Kötü vücut kokusu, çeşitli nedenlerde ortaya çıkabileceği gibi yaşam tarzı ve beslenme şekli de vücut kokunuzu kötü yönde etkileyebiliyor...

Yatağınızdaki mikroplardan böyle kurtulun

Yatağınızdaki gözünüzle göremediğiniz ve mikrobik rahatsızlıklara neden olan küçük mikroplardan kurtulmak için bu önerilere kulak verin.