Çocuğun teknoloji kullanımında dikkat edilecek noktalar

İçerisinde bulunduğumuz ara tatilde teknoloji kullanımının öne çıktığını belirten uzmanlar, süre sınırlaması ve içerik denetiminin önemine işaret ediyor.

Çağla Şıkel'den aşı açıklaması: Siz benim cesaretime inanamadınız

Koronavirüs için aşı olduğu anları sosyal medya hesabından paylaşan Çağla Şıkel, gelen ayrımcılık tepkilerinin ardından açıklama yaptı.

Boşanma kararını çocuğa açık şekilde anlatın

Boşanma kararının çocuğa net bir şekilde açıklanması tavsiye eden uzmanlar, çocuğa asla “Senin iyiliğin için bu kararı verdik” denilmemesi gerektiğini vurguladı.

Yılmaz Morgül, Bülent Ersoy'a sert çıktı: Şov yapıyor

Yılmaz Morgül, Bülent Ersoy'a sert çıktı: Şov yapıyor

Bülent Ersoy'un kürklerini Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı'na bağışlayacağını açıklamasına sert tepki gösteren Yılmaz Morgül, "Şova yönelik bir konuşma olduğunu kabul ediyorum. İyi niyetli olduğuna inanmak istemiyorum." dedi.

Mini etek sözleri olay olan Öykü Çelik'ten yeni açıklama

Mini etek sözleri olay olan Öykü Çelik'ten yeni açıklama

“Ben Karadenizliyim. Mini etek giymiş kızla benim kültürüm aynı mı?” sözleriyle tepkilerin odağı olan oyuncu Öykü Çelik, yaptığı yeni açıklamada "Yanlış anlaşıldım" dedi.

Yonca Evcimik: Hiç pişman değilim

'Ayıp Şeyler' adlı şarkısının sözleri nedeniyle sosyal medyada büyük tepki toplayan Yonca Evcimik, "İyi ki yapmışım diyorum, hiç pişman değilim" ifadelerini kullandı.

Yonca Evcimik'in 'Ayıp şeyler' şarkısı tepki çekti

'Ayıp şeyler' adlı şarkısında kullandığı ifadeler ve performansıyla sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulan Yonca Evcimik'in şarkısı 'cinsiyetçi' bulundu.

Deprem görüntülerini çocuklara izletmeyin

Depremden en çok çocukları etkilendiğini, depremin her yaş grubu için bir travma olduğunu ifade eden Psikolog Yeliz Yorulmaz, "Deprem görüntülerini çocuklara izletmeyin" uyarısına bulundu.

Demet Akalın'dan tepki çeken sözler: İnsan bir erkeğin gücünü istiyor

Demet Akalın'ın Alişan'la birlikte sunduğu programda kullandığı "İnsan bir erkeğin gücünü istiyor." ifadeleri sosyal medyada büyük tepkiye yol açtı.

Pediatrik Rehabilitasyon: Bebekte ay ay dikkat edilmesi gerekenler

Çocuklarda ve bebeklerde gelişimsel gecikmeler ailelerin en büyük endişesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda doğuştan ya da sonradan ortaya çıkabilecek nörolojik bozukluklardan büyümeyi ve gelişmeyi etkileyen kas-iskelet sistemi sorunlarına kadar birçok problemi kapsayan ‘Pediatrik Rehabilitasyon’ ön plana çıkıyor.