Tarzınızı nasıl bulabilirsiniz

Kafanızdaki fikirler neler? Dışarı çıkarken nasıl hissetmek istersiniz? Stil hedefinizi belirleyin ve hemen uygulamaya başlayın...

Tarzınızı bulabilmeniz için hedeflerinizin ne olduğunu bilmek çok önemlidir. Tarzınız büyüdükçe gelişir, bu yüzden değişikliklere ayak uydurmak için düzenli olarak tarz hedeflerinizi belirleyin.

Tarzınız, yaşam tarzınızın ne olduğuna bağlı olarak değişir. Sıkı bir işkolik misiniz yoksa hafta sonları kendinize ayırıyor musunuz? İşinizi sıkı kıyafet kuralları olan bir organizasyonda mı yapıyorsunuz, yoksa "serbest stil meselesi mi? Spor salonunda mı yoksa aile etkinliklerinde mi daha çok bulunuyorsunuz? Sık bulunduğunuz yerler tarzınızı etkiler.

Kendinize bir ilham kaynağı bulun. Bu bir şablon kullanmak gibi düşünülebilir. Bir ilham kaynağı bulmak, kişisel tarzınızı bulma sürecini kolaylaştırır. Moda ikonlarını veya giyim tarzı hoşunuza giden herhangi birini bir ilham kaynağı olarak seçebilirsiniz. Pinterest, moda açısından gezinebileceğiniz harika bir platform.

Akıllıca alışveriş yapmak istiyorsanız, alışveriş yaparken duygularınızı bir kenara bırakın. Ruh halinize bağlı olarak daha sonra hiç hoşunuza gitmeyecek şeyleri satın alabilirsiniz. Akıllı alışveriş yapmak makul fiyatlarla kaliteli şeyler almaktır. Dönemi ve mevsimi olmayan ayakkabı ve giyileri daha ucuz fiyatlara satan mağazalara bakın. İnternette bulunan ikinci el gardrop mağazalarını da ziyaret edebilirsiniz. İkinci el giyisiler hakkındaki düşünce genellikle, "kullanılmış giyisilerin kötü giyisi olduğu”dur, ancak bu çok doğru değildir. En iyi, benzersiz ve özgün moda ürünlerinden bazılarını ikinci el mağazalarında bulabilirsiniz. Akıllıca alışveriş yapın ve cüzdanınızı gülümsetin.

Kişisel tarzınız için belirlediğiniz hedefler güven olmadan tamamlanamaz. Unutmayın ki harikasınız ve dışarıda sizden başka bir tane daha yok. Her zaman kendi özgün tarzınızı yaratmaya çalışın.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ