Survivor’da eleme heyecanı yaşandı: Survivor’a bir yarışmacı daha veda etti

Abone Ol 

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Dün akşam gerçekleşen üçüncü ve son dokunulmazlık oyununda ünlüler ve gönüllüler takımı yine nefesleri kesti. Birleşme partisine sayılı günler kala kıran kırana mücadele eden iki takımın ilk oyununda kadınlar yarıştı. Yarışta zor anlar yaşansa da ilk oyunda gönüllü kadınlar üstünlük sağladı. İkinci oyunda da gönüllü erkekler kazandı ve dokunulmazlığı kazanan takım 2-0 skorla  gönüllüler takımı oldu.

Survivor All Star 23 mart 2022 elenen isimi kim oldu?

Survivor son bölümdeki dokunulmazlık oyununu kaybeden takım ünlüler oldu ve ada konseyinde eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı.

Veda eden isim Bora oldu

Ünlülerde performansa göre Merve ve Atakan dokunulmaz oldu. Gönüllülerde Seda ve Berkan performans birinci oldu. Ünlülerin ilk adayı Barış, gönüllüler de ise Evrim oldu. Üçüncü ve dördüncü gitme adayı Bora ile Adem oldu. Atakan son ada yolarak Gizem’i seçti. Adaya son haftada Bora veda etti.

Survivor 2022 All Star’a veda eden isim Bora oldu. Bora, ”Bu etapta eleniyorsam gitmeyi hak etmişimdir. Aileme, oğluma, eşime kavuşacağım. Yeni insanlar tanıdım. Mutluyum. Çok teşekkür ediyorum size. Herkese hakkım helal olsun. Bu bir oyun. Bu oyun benim için burada bitti. Buradaki bütün problemleri de burada bırakıyorum. Buraya nasıl girdiysem buradan aynı şekilde çıkmak benim için önemli. Buradan gitmek benim için dünyanın sonu değil, hayatım ve oğlum var.” dedi.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu