Survivor All Star’da dün hangi takım kazandı? voleybol maçı, bil bakalım, anlat bakalım…

Abone Ol 

Eleme gecesi sonrası Survivor All Star’ın 24 Mart akşamı seyirci karşısına çıkan 58. bölümünde anlat bakalım, bil bakalım oyunu ve voleybol maçı (Challenge) karşılaşması yaşandı. Survivor All Star’da Acun Medya ile yarışmacılar arasında oynanan voleybol maçındaki sıkı rekabet izleyicileri ekrana kilitledi. İşte müthiş mücadelelerin yaşandığı voleybol maçını kazanan takım…

Survivor’da Bil Bakalım ve Anlat Bakalım oyununu kim kazandı?

Yarışmacılar ilk olarak bil bakalım’da karşılaştı. Her perşembe akşamı oynanan Survivor bil bakalım ve anlat bakalım oyunları bu hafta da eğlenceli anlara neden oldu. Sorulan soruların yanıtlarını tahmin etmeye çalışan yarışmacılar elinden geleni yaparken gönüllüler takımı üstün geldi.

Gecenin bir diğer oyunu ise anlat bakalım oldu. Evrim ve Anıl karşılaşmasında ikilinin verdiği 8 doğru cevap gönüllüleri öne geçirdi. Eğlenceli anların yaşandığı anlat bakalım oyununun da kazananı gönüllüler oldu ve takım çikolata ödülüne kavuştu.

Survivor voleybol maçını kim kazandı?

Son olarak voleybol maçında büyük mücadele yaşandı. Karşılaşma Acun Medya ve Survivor All Star takımları arasında oynandı. Acun Medya takımında; Acun Ilıcalı, İrem Kanan, Çağla Altunkaya ve geçen yılın yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu yer aldı. All Star takımında ise Nisa, Ayşe, Evrim, Gizem ve Anıl sahaya çıktı. Skor başa baş giderken Acun Medya oyun sonu atak yaptı ve oyunun kazananı 3-1 skorla Acun Medya takımı oldu.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu