Survivor 2022 All Star’ın elenen ismi belli oldu

Survivor All Star’da bu hafta elenen yarışmacı belli oldu. Survivor’ın 5 Nisan Salı akşamı yayınlanan bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor’da elemeye kalan isimler Gökhan, Gizem, Barış ve Ardahan oldu. Survivor’da birleşme partisi sonrasında dört yarışmacı için sms oylaması yapıldı ve oylamaya göre göre en az oyu alan yarışmacı Survivor’a veda etti

Abone Ol 

Survivor All Star’da son eleme gününde sürpriz bir şekilde Yasin elenmişti. Birleşme partisi ve Yasin’in vedasından sonra haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler kazandı ve ilk eleme adayı Ardahan oldu. Ardahan yokluk adasına ilk giden isim ve oy potansiyeli yükselir derken bakın neler yaşandı…

İkinci dokunulmaz oyununu Gönüllüler kazandı ve yapılan oylama sonucunda haftanın 2. Eleme adayı olarak yok adasına giden isim Barış oldu.

Survivor’da 3. Dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımında ise adı en fazla yazılan isim, Gizem 3. Eleme adayı oldu.

Son eleme konseyinde Gönüllüler’in oylamasında Gökhan ve Yağmur eşit oy aldı. Sonra açık oylamaya geçildi ve burada da eşit oy çıkınca performans birincisi Anıl, Gökhan’ın ismini verdi ve dörtlü pota belli olmuş oldu.

Oylama sonucuna göre en az oyu alan yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı. Sonuçlara göre bu hafta Survivor’dan elenen yarışmacı Ardahan oldu.

Veda konuşması yapan Ardahan “Hayallerime veda ettim, üzgünüm. Şampiyonlarla yarıştım. Bütün arkadaşlarımı çok seviyorum, ben onlardan razıyım, onlar da benden razı olsun” dedi.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu