Seren Serengil 5. kez evleniyor

Seren Serengil, iki yıldır birlikte olduğu Mustafa Rahman Tohma'nın evlilik teklifine 'evet' yanıtını verdi.

Seren Serengil'den hastalık açıklaması: 46 kiloya düştüm

Önceki gün hastaneye kaldırılan Seren Serengil, yaptığı paylaşımla takipçilerini bilgilendirdi. Serengil, 46 kiloya kadar düştüğünü ve ameliyat olması gerektiğini söyledi.

Çağla Şıkel: Mükemmel anne olmaya çalışmayın

Oğulları Kuzey ve Uzay ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınlayan Çağla Şıkel, paylaşımına "Mükemmel anne olmaya çalışmayın, öyle bir kriter yok. Kendiniz olun" notunu düştü.

Defne Samyeli: Yüzümde hiç estetik yok

Defne Samyeli: Yüzümde hiç estetik yok

Tv100 ekranlarında Okan Bayülgen'in konuğu olan ünlü oyuncu ve sunucu Defne Samyeli, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

Saba Tümer: İyi ki evde kocam yok

Saba Tümer: İyi ki evde kocam yok

Önceki gün Bebek'te görüntülenen ünlü sunucu Saba Tümer, muhabirlerin evlilikle ilgili sorusuna "‘İyi ki evde kocam yok’ dedim. Böyle daha çok rahatım." şeklinde yanıt verdi.

Öykü Serter'den yasak aşk itirafı: Evli bir erkekle uzun süre birlikte oldum

Sunucu Öykü Serter, uzun süre evli bir erkekle aşk yaşadığını itiraf etti.

İkbal Gürpınar: Şükürler olsun taburcu oldum

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalandığını duyuran ve tedavisine bir süre yoğun bakımda devam edilen ünlü sunucu İkbal Gürpınar taburcu olduğunu yaptığı paylaşım ile duyurdu.

9. Fashion TV Moda Ödülleri sahiplerini buldu

9. Fashion TV Moda Ödülleri, önceki gece yapılan törenle sahiplerini bulurken geceye, Fashion TV Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat’ın koronavirüslü olduğu dedikodusu damga vurdu.

İkbal Gürpınar: Annemin cenazesine bile gidemedim

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanan ve tedavisine bir süre yoğun bakımda devam edildikten sonra normal odaya alınan İkbal Gürpınar sosyal medyadan yaşadığı zor günleri anlattı.

Serenay Sarıkaya: Saadet Özsırkıntı'yı takip etmiyordum

Önceki akşam Etiler'de görüntülenen Seranay Sarıkaya, Cem Yılmaz ile adı aşk dedikodularına karışan Saadet Özsırkıntı hakkında konuştu.