Steve Jobs filminin ilk afişi yayınlandı

obs filminin vizyona girmesine az kaldı sayılır. Jobs’ın renkli yeni afişi de izleyicilerle paylaşıldı.

Başrolünde Ashton Kutcher'ın yer aldığı film, Apple'ın kurucusu olan ve 2011 yılında kanser nedeniyle hayatını kaybeden teknoloji ve endüstri dahisi Steve Jobs'un gençlik yıllarından başlayan hayat hikayesine odaklanıyor. Filmde Jobs'un özel hayatından kesitler, kendini motive ediş şekli, onu yönlendiren kişiler anlatılırken özellikle Jobs'un gençlik yıllarına odaklanılıyor. Jobs'un ilk başarılarını izleyeceğimiz filmde aynı zamanda düşüşlerini ve tekrar ayağa kalkışlarını izleyerek bu önemli mucidin mücadelesine tanık olacağız. Yönetmenliğini Joshua Michael Stern'in üstlendiği filmin senaryosunu ise Matt Whiteley kaleme aldı.

Renkli afiştede görüldüğü üzere Ashton Kutcher, Steve Jobs'a oldukça benzetilmiş. Yapılan yorumlarda da çerçeveli gözlüğü, sakalı ve duruş pozisyonu ile role tam oturduğu belirtiliyor. Renkli yeni afiş orijinal renkli Apple logosunun renklerinden kaynaklı gözüküyor. Steve Jobs, 5 Ekim 2011′de pankreas kanseri nedeniyle hayata gözlerini yummuştu.

Bir önceki yazımız olan HD Şehir Manzaraları başlıklı makalemizde city desktop, City Wallpaper ve gece şehir resimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YAZ