Stallone'nin neşter değmeyen yeri kalmadı

90 yaşındaki Sylvester Stallone'nin annesi Jackie, güzelliği ve estetik düşkünlüğüyle konuşuluyor.

Rocky ve Rambo serileriyle özdeşleşen ünlü aktör Sylvester Stallone'nin annesi Jackie, oğlunun başrol oynadığı filmin galasına gitti ama herkesten rol çaldı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...

Stallone'nin oynadığı The Expendables 2 filminni Los Angeles'ta yapılan galasında oğlunu yalnız bırakmayan 90 yaşındakİ Jackie Stallone, abartılı dudak estetiğiyle tüm bakışları üzerinde topladı. Yaşından beklenmeyecek bir çevikliğe ve fiziksel görüntüye sahip olan Jackie Stallone, objektiflere de bol bol poz verdi.

Formda görüntüsü, enerjisi ama en çok da dudaklarındaki silikonlarında filmin değil belki ama galanın başrolünü kaptı anne Stallone. Jackie Stallone'nin estetik operasyon bağımlılığı nedeniyle sık sık magazin basınına konu olduğunu da hatırlatalım. Gecede Stallone'ye eşi Jennifer Flavin ile üç kızı da eşlik etti.

1921 yılında dünyaya gelen Jackie Stallone, bir astrolog. Aynı zamanda eski bir dansçı. Baba tarafından Rus göçmeni olan Jackie Stallone, gençlik yıllarında bir süre sirklerde trapezci olarak çalıştı. Bir süre de gece kulüplerinde şarkı söyledi. Hayatını kazanmak için pek çok iş yapan Stallone, oğlu Rocky filmiyle 1976 yılında şöhrete kavuştuğunda bile sakin bir hayat sürüyordu. 1980 yılından itibaren TV ekranlarında görünmeye başladı Jackie Stallone.

İngiltere'de yayınlanan Celebrity Big Brother yarışmasının sürpriz katılımcılarından biri olarak dikkat çekti. Jackie Stallone'yi sık sık magazin basınını gündemine taşıyan ise kelimenin tam anlamıyla bir estetik bağımlısı olması.

Yorumlar

YORUM YAZ