Bayramın şampiyonu Derya Uluğ oldu

Son 1 haftalık verilerin alındığı 4 ayrı radyo tv araştırma şirketinin 1.ncisi uzun bir aradan sonra ilk kez aynı sanatçı ve şarkısı oldu.

Dikkatli medya okuryazarı olmanın püf noktaları

Covid-19 salgını ile birlikte dijital sağlık okuryazarlığının gündeme geldiğini vurgulayan uzmanlar, gerek bilgi algılanmasında gerekse dijital ortamlarda bilgi paylaşımında doğru adımlar atabilmek için medya okuryazarlığı becerilerinin kazanılmasını tavsiye ediyor.

Dijital detoks yapmaya ne dersiniz

Pandemi nedeniyle ekranlarla fazla haşır neşir olduk. Şimdi biraz kendimize vakit ayırma ve dinlenme zamanı. Bu tatil planlarınıza dijital detoksu da dahil etmek istemez miydiniz? Dijital Bilge kitabının yazarı Ayşegül Bulut Atalay dijital detoks yapmak isteyenlere tavsiyelerde bulunuyor.

Çocukları 3 yaş öncesi ekran ile tanıştırmayın

Çocukları 3 yaş öncesi ekran ile tanıştırmayın

Yaz tatiliyle beraber çocukların ve ergenlerin sosyal medya kullanımları da arttı. 13 yaşından önce sosyal medya hesabı açılmasının sakıncalı olduğunu belirten uzmanlar, sosyal medya kullanımında bilgilendirmenin ve çocuğa rol model olmanın önemine dikkat çekiyor.

Ebru Cündübeyoğlu'dan 46. yaş pozu

Ebru Cündübeyoğlu'dan 46. yaş pozu

1993 yılında Türkiye 4. Güzeli seçilen oyuncu Ebru Cündübeyoğlu, dokuz günlük Kurban Bayramı tatilinde yaz sezonunu açtı.

Tolgahan Sayışman: Sizi Alina ile tanıştıralım

Haziran ayında kızları Alina'yı kucaklarına alarak ikinci kez anne-babalık duygusunu yaşayan oyuncu Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi, bebeklerinin yüzünü gösterdi.

İrem Derici: Hastaneye gidiyorum

Bir süredir Çeşme'de tatil yapan şarkıcı İrem Derici, önceki gün rahatsızlanarak hastanelik oldu.

Hande Erçel: Sete hazırlanıyorum

Mutfağa giren ünlü oyuncu Hande Erçel, rol aldığı dizinin setine gitmeden önce kendisine ara öğün hazırladığı anları Instagram'dan paylaştı.

Kenan Ece: İyi ki doğmuş güzelim

Meme kanseriyle mücadele eden sevilen oyuncu Canan Ergüder, yeni yaşını eşi Kenan Ece ve dostlarıyla kutladı.

Ali Sunal ikinci kez baba oldu

2018 yılında evlenen ve 2019'da kızları Narin'i kucaklarına alan Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade, ikinci bebeklerine kavuştu.