Sokak modasında 70'lerin izleri

Sokak modasında 70'li yıllara geri döndük. Bohem stilin yanı sıra gösterişli ama zarif kombinler dikkat çekiyor.

Moda her sezon geçmişe dönüş yapıyor. Şu aralar trend, 70'li yılların sokak modası...

İspanyol paça pantolonlar, tasma kolyeler, uzun elbiseler... 70'li yıllarda trend olan bu parçaları severek giyiyoruz hatta üstümüzden çıkarmıyoruz.

İşte sokak modasında 70'li yılların izleri...

- İspanyol paça pantolon: Büstiyer, basic tişörtler V yaka salaş gömleklerle kombinleyebileceğiniz İspanyol paça pantolon modellerini platform topuklarla birlikte giydiğinizde oldukça şık bir görünüm elde edersiniz.

İspanyol paça pantolon

- Uzun elbise: Vücut tipiniz her ne olursa olsun tercih edebileceğiniz bir parça. Özellikle topuklu ayakkabı ile kombinlendiğinde şıklığın yanı sıra hem günlük hayatta hem de özel davetlerde zarif bir kuğu gibi süzülebilirsiniz.

uzun elbise

- Tasma kolye: Eğer uzun bir boynunuz varsa bu kolyeler tam da size göre... Omuzu açık bir bluz ya da straplez elbiselerle kullanılabilirsiniz.

Tasma kolye

- Tulum: Kısa boyluysanız ya da üst bedeniniz genişse tulumlar sizin için var. Tulum giyerek daha uzun görünebilir ve üst bedeninizin genişliğini gizleyebilirsiniz. Tulumlarınızı tişörtlerle kombinlediğinizde spor şıklığı elde edebilirsiniz.

Tulum

- Midi etekler: Salaş midi etekler hem rahatlığı hem de şıklığıyla günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasında. Bu etekleri, ister düz ister topuklu ayakkabıyla, ister içe sokulmuş basic tişört ister büstiyerle kombinlemek o günü iyi geçirmemizi sağlıyor.

midi etek

- Püskül detaylar: İşte 70'lerden gelen en güzel detay... Püskül hangi parçada olursa olsun kombinlere ayrı bir hava katıyor. Dikkat etmeniz gereken kombininizde püskülü tek bir parçada kullanmak ve onu ön plana çıkarmak.

püskül

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ