Yeşil çay içmek ömrü uzatıyor

Bilim insanları, haftada en az üç defa yeşil çay tüketmenin kalp damar rahatsızlığına bağlı ölüm riskini azalttığını ve ömrü uzattığını ortaya koydu.

Sindirimi artıran 6 çay

Bazı bitkisel çaylar mide bulantısı, kabızlık, hazımsızlık ve daha birçok konuda bizlere yardımcı olabiliyor. Diyetisyen Serkan Sıtkı Şahin, sindirimi artıran 6 çayı paylaştı.

Hangisi daha sağlıklı: Kahve vs çay

Diyetisyen Serkan Sıtkı Şahin, dünyanın en popüler iki içeceğinden hangisini seçeceğinize karar vermenize yardımcı olmak için kahve ve siyah çayı karşılaştırdı.

Saç rengini doğal yöntemlerle açmanın yolları

Saç rengini doğal yöntemlerle açmanın yolları

Saçınızın rengini uzun süre boyunca kuaförde açtırmak saçınızı aşırı kuru, kırılgan ve kabarık yapar. Kimyasallar yerine doğal yöntemleri kullanarak da ışıl ışıl ve güzel saçlar elde edebilirsiniz.

Ayak kokusuna çözüm: Siyah çay torbası

Ayak kokusuna çözüm: Siyah çay torbası

Siz de ayak kokusuna çare bulamıyorsanız, bir de bu yöntemi deneyin.

Kilo vermeye yardımcı 10 önemli öneri

Kadın erkek farketmeksizin hemen hemen herkesin fazladan var olan 5 kiloyu vermesine yardımcı olacak 10 önemli öneri.

Ödem attıran 10 öneri

Vücut içindeki sıvının doku aralarında ve cilt altında birikmesiyle oluşan ödemden kurtulmak için işte size 10 önemli öneri.

Doğru beslen sınavda başarılı ol

Üniversiteye giriş sınav maratonunun ikincisinin yaklaştığı şu günlerde sınavda başarılı olmak için çalışmak kadar doğru beslenme de oldukça önemli.

Siyah çayın 12 faydası

Sabah uyanır uyanmaz ilk işiniz çay demlemek ise siyah çayın faydalarını öğrenince bu alışkanlığınıza devam edeceksiniz.

Günde 3 fincan çay için diyabetten korunun

ABD'de yapılan araştırmalara göre günde 3 fincan çay içmek kan şekeri seviyesini dengeliyor ve diyabet riskini azaltıyor.