Sıra dışı bir balayı: Gemi turları

Balayınızın da düğününüz gibi özel, sürprizlerle dolu ve romantik olmasını mı istiyorsunuz? Eğer öyleyse, bilindik oteller yerine gemi turlarını tercih edebilirsiniz.

Evlilik ile hayatınızın mutluluk çağına adım atıyorsunuz ve balayınızın da düğününüz gibi özel, sürprizlerle dolu ve romantik olmasını istiyorsunuz. Ancak karşınıza hep bildik balayı rotaları çıkıyor. Arkadaşlarınızın gittiği bilindik otellere gitmek yerine balayında biraz yeniliğe ne dersiniz? Balayı gemi turları sizin için tasarlanıyor. Farklı rotaları, heyecan verici özellikleri ve daha birçok ayrıcalık ile balayınızı unutulmaz kılabilirsiniz.

Kış mevsiminde yaz tatili

Bugünlerde evlenecekseniz ve hayalinizdeki deniz tatiline gitmek istiyorsanız, balayı gemi turları sizi bekliyor. Arap yarımadası rotasındaki gemilerle Dubai ve Katar gibi ülkeleri görebilir, sıcak iklimleri yaşayabilirsiniz. Kışın yaz tatili yapmanızı sağlayacak seçimlerin yanı sıra havuzlu gemiler ile balayının her anında beş yıldızlı otel konforunu deneyimleyebilirsiniz. Dev bir havuzda güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.

Romantizm her an sizinle

Balayı gemi turları sizleri romantizmin doruklarına götürüyor. Kamaranızın penceresinde, her gün başka bir şehrin manzarasında uyanabilirsiniz. Deniz manzaralı odanızda beş yıldızlı otel konforunu yaşayabilir, yemeğinizi romantik müzik eşliğinde yiyebilirsiniz. Her gün gün batımını yeni bir manzarada izlemenin tadını başka hangi seyahat verebilir ki? Üstelik tatilde yolda kaybettiğiniz vakit kaybının da gemi seyahatinde yeri yok. Sakin odanızda dinlenirken, dakikalar içinde hazırlanıp barda eğlenceye gidebilirsiniz. Geminin içinde seçkin bir restoran, eğlenceli bir bar, keyifli bir lobi ortamı bulabilirsiniz. Ayrıca gemi turları, kapsamlı, lüks, birkaç ülkeyi ve şehri kapsayan diğer turlarla kıyaslandığında çok daha ekonomiktir.

Yorumlar

YORUM YAZ