Sinem Kobal ile İbrahim Çelikkol ayrıldı iddiası

Arda Turan'dan ayrıldıktan sonra İbrahim Çelikkol ile birlikte olmaya başlayan Sinem Kobal'ın bu ilişkiyi de sonlandırdığı belirtildi.

Eski nişanlısı ünlü futbolcu Arda Turan'dan ayrıldıktan sonra kendisi gibi oyuncu İbrahim Çelikkol ile aşk yaşamaya başlayan Sinem Kobal'ın bu ilişkisi de bitti. Evlenecekler diye beklenen ünlü çift 10 ay sonra yollarını ayırmaya karar verdi.

İbrahim'in kıskançlığı

Ayrılığa ikilinin ayrı dizilerde yoğun çalışmaları nedeni ile görüşememeleri ve İbrahim Çelikkol'un kıskançlıklarının neden olduğu konuşuluyor.

İddiaya göre; evlilik yolunda oldukları iddia edilen Sinem Kobal – İbrahim Çelikkol çifti, sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerini takip etmeyi bıraktı. Çift, aşklarını da sosyal medyadan itiraf etmişlerdi. Sinem Kobal İbrahim Çelikkol için, "Erkeğim ciddi düşünüyor" açıklamalarını dahi yapmıştı.

"Bazen yapayalnız da kalsan huzur dilersin"

İbrahim Çelikkol'un ayrılık sonrası paylaşığı fotoğraf da dikkat çekti. Yakışıklı oyuncu paylaştığı fotoğrafın altına; "Bazen yapayalnız da kalsan en kalabalık hissedersin, bazen de sadece huzur dilersin.." notunu düştü.

Yorumlar

YORUM YAZ