Sinan Özen kızının sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi

Geçtiğimiz günlerde kızının yoğun bakımda olduğunu açıklayan Sinan Özen, yayınladığı yeni videoyla kızının sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Ünlü şarkıcı Sinan Özen ve 4 yıl önce evlendiği Burcu Kartal çiftinin geçtiğimiz Şubat ayında ikiz bebekleri dünyaya gelmiş ancak çiftin mutluluğu, kızı Neva'nın rahatsızlığı nedeniyle yarıda kalmıştı.

Geçtiğimiz günlerde kızının bağırsak rahatsızlığı olduğunu ve yoğun bakımda tutulduğunu açıklayan Sinan Özen, yeni bir video yayınladı.

"Kritik süreç devam ediyor"

"Maalesef kritik süreç devam ediyor. Rabbimizden tek dileğimiz Neva için dualarımızın kabul olması" diyen Özen, "Daha önce sizlerle paylaşmış olduğum gibi Allah'ın bize emaneti kızımız Neva, epey bir zamandan beri ciddi sağlık problemleri yaşamaktadır. Öncelikle kızımızın sağlığını merak edip, bizden haber almak isteyen; dualarını eksik etmeyen siz değerli dostlarımıza eşim ve tüm aile fertlerim adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Bu açıklamayı, kızımızın sağlık durumu ile ilgili sizlerden gelen bilgi talebi üzerine yapıyorum. Kızımız Neva'ya 5 gün önce bir ameliyat daha yapıldı. Şu an bu ameliyatın umutla olumlu sonuçlar vermesini bekliyoruz.

Dualarını bizden eksik etmeyen siz değerli dostlarımıza ilginiz için teşekkür ediyor, bu sıkıntılı günlerde bütün hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Önümüzdeki günlerde inşallah daha güzel haberlerle buluşmak umudu ile hepinizi saygı ve sevgi ile kucaklıyorum." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

YORUM YAZ