Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı 2. kez evlendi

Abone Ol 

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, Aralık 2018'de sürpriz bir şekilde Amsterdam'da evlenmiş, ancak ikili 9 ay sonra boşanmıştı. Çift, boşanmanın ardından çalkantılı ilişkilerine bir şans daha vermişti. Bir dargın bir barışık ilişkilerine devam eden çift, sonunda tekrardan nikah masasına oturdu.

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı 2. kez evlendi #1

40 kişi katıldı

Beşiktaş'taki bir otelde gerçekleşen nikah töreninde, çiftin şahitliklerini Sibel Can, Hatice Şendil ve İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy yaptı. Nikah törenine aralarında, Semiraris Pekkan, Berkay – Özlem Ada Şahin, Selin İmer – Mustafa Ceceli çifti gibi ünlü isimlerin bulunduğu yaklaşık 40 kişi katıldı. Burcu Kıratlı, ikinci nikahta Hakan Akkaya imzalı daha klasik bir model tercih etti.

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı 2. kez evlendi #2

İkinci kez ‘Evet’

Akçıl, nikah memurunun “Burcu Kıratlı ile evlenmeyi kabul ediyor musunuz?” sorusuna “İkinci kez ve son kez evet” şeklinde yanıt verdi. Baba olmak istediğini söyleyen Akçıl, 'bebek sözü' verdi.

31 yaşındaki Burcu Kıratlı'dan nikah sonrası ilk hamle geldi. 2 milyondan fazla takipçisi bulunan ünlü oyuncu, Instagram'da soyadını “Burcu Kıratlı Akçıl” olarak güncelledi.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu