Şıklığın ve zarafetin formülü gümüş takılar

En çok tercih edilen aksesuarlar olarak moda dünyasında uzun yıllardır yer alan gümüş, ışıltısı ve cazibesiyle sizleri büyüleyecek...

Yüzyıllardır kadınlar süslenmek için farklı madenlerden, taşlardan ve sembollerden oluşan takıları kullanmaktadır. En sade görünüme sahip kadının bile üzerinde onu yansıtan bir aksesuara rastlayabilirsiniz. Dikkatli bakarsanız spor kıyafetleri ile koşuya çıkmış kadının kulaklarındaki minik küpeleri görebilirsiniz. Pazarda alışveriş yapan kadının elindeki yüzüğü, iş toplantısında hararetle sunum yapan kadının kıyafetine uygun boynundaki kolyesi... Kadınların ortaya koyan tarzına son bir dokunuştur takılar... Şöyle bir tarihe baktığımızda kadınların vazgeçilmezi, cezbeden takıların genellikle altın, gümüş ve bakırdan olduğu görülüyor.

Estetik ve dikkat çekici tasarımlar

Keşfi milattan önceye dayanan şıklığın ve zarafetin formülü gümüş takılar ise yüzyıllardır koleksiyonları süslüyor. Endüstrideki gelişmelerin de etkisi ile 90'lı yıllardan bu yana gümüş takılar en çok tercih edilen aksesuarlar olarak moda dünyasında yer alıyor.

Gümüş altın ve bakırdan sonra keşfedilmiş olup altından daha sert ve bakırdan daha yumuşaktır. Saf gümüşü tırnağınızla çizebilirsiniz. Altına göre daha derinlerde ve ulaşılması zor bir element olması nedeni altın gibi değerli madenler sınıfında yer almaktadır. Gümüş çok yumuşak olduğu için çoğunlukla diğer metallerle alaşım halinde kullanılarak göz alıcı takı ve aksesuar tasarlanır. Gümüşün ışıltısını ve cazibesini arttırmak için zirkon gibi doğal taşlar ile birlikte işlenerek estetik ve dikkat çekici takı modelleri elde edilmektedir.

Şık olmayı seven kadınların en sık ziyaret ettiği www.yamachigold.com adresinde birbirinden zevkli gümüş yüzük, gümüş kolye, gümüş küpe ve gümüş bileklik tasarımlarını görebilirsiniz. Spor ve gündelik kıyafetleriniz için Yamachi Kübik Göz Gümüş kolye boynunuzu süslerken, abiye kıyafetinizi zirkon taşlarla ışıldayan Jesicca Göz Gümüş kolye ile tamamlayabilirsiniz.

Özel tasarım ürünler

Ellerinize zarafet katacak Yamachi Çift Damla Beyaz Mineli Göz Gümüş Yüzük ile ışıl ışıl parlayan Yamachi Damla Göz Gümüş Bileklik ile mükemmel kombini yaratabilirsiniz. Özel tasarım ürünlerden sevdikleriniz için son moda görümlü, harika hediyeyi seçebilirsiniz. Daha bir çok şık ve çarpıcı boyutlarda ve modellerde gümüş takı için Yamachi Gold web sitesini ziyaret edin...

Yorumlar

YORUM YAZ