Bulaşıklarınızın da alüminyum folyonun etkisini duyunca çok şaşıracaksınız!

Tamamen parlak bulaşıklar her kişinin hayali, su lekelerinden çiziklerden kurtulamıyorsanız işte size muhteşem bir taktikle geldik alüminyum folyonun bu etkisine inanamayacaksınız!

Abone Ol 

Büyük restoranların sırrını açığa kavuşturuyoruz! Nasıl oluyor da restoranlarda tekrar tekrar yıkanan çatallar, kaşıklar ve bardaklar karşımıza hep kusursuz çıkıyor? Çok basit bir yöntem olan alüminyum folyo sayesinde bulaşıkları temizliyorlar. Sizde bulaşık makinesinden aldığınız performansı, üst düzeye çıkarmanın kolay yolunu arıyorsanız oldukça şaşırabileceğiniz bir yöntem sayesinde kolayca kusursuz bulaşıklar elde edebilirsiniz.  Bir alüminyum folyoyu minik bir top haline getirdikten sonra bulaşık makinenizden çıkan bulaşıklara inanamayacaksınız. Sosyal medyada paylaşılan birbirinden farklı temizlik ipucu arasında bu yöntem, milyonlarca kişinin dikkatini çekti. İşte o yöntem..

Alüminyum Folyo 45cm 800gr | Yalçın TemizlikÇiziklere elveda!

Tamamen parlak bulaşıklar! Bulaşık makinesine bunu koyarsanız tüm çizikleri ortadan kaldırıyor - Güncel Haberleri

Bulaşık makinesine koyduğunuz bardaklar, çatallar veya kaşıklarda sinir bozucu çiziklerle karşılaşmak, asla görmek istemediğiniz şeylerden biri. Matlaşmış, yeterince parlamayan ve kötü görünen bu tabaklar, bardaklar ve çatal bıçaklar sanki hiç temizlenmemiş gibi bir görünüm veriyorsa bu sizi üzmesin. Özellikle gümüş rengi olan bulaşıklarınızın yeni alınmış gibi görünmesini sağlayan bu yöntem, aslında folyonun temizleyici özelliği ile ilgili değil, buradaki çözüm yöntemi; bulaşık makinesindeki temizlik malzemeleri ile kimyasal reaksiyona girmesi ile ilişkilidir.

Uygulama yöntemi:Tamamen parlak bulaşıklar! Bulaşık makinesine bunu koyarsanız tüm çizikleri ortadan kaldırıyor - Güncel Haberleri

Bir parça alüminyum folyodan top yapın ve bulaşık makinesinin çatal-bıçak sepetine yerleştirin ve her zamanki düzeninizdeki gibi bulaşık makinesini çalıştırın. İşlem bittiğinde çatal bıçak takımınızın yeniden ışıl ışıl göründüğünü fark edeceksiniz.

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu