Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi resmen ayrıldı!

Abone Ol 

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, 2021 yılının başlarında Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile birlikteliğe başladı. Magazin sektörünün gündeminden bir an bile düşmeyen ikilinin nikah masasına oturması beklenirken neden ayrılık kararı aldığı merak konusu.

Detayları içeriğimizde!

Yaptıklarıyla, söyledikleriyle, sosyal medyada paylaştıklarıyla ve Meedo ile olan ilişkisiyle sık sık gündeme oturan Şeyma Subaşı bu ilişki için ‘Çok farklı bir his, keşke herkese nasip olsa’ diyerek Meedo’ya olan aşkının diğer birlikteliğine benzemediğini ilan etmişti.

Haziran 2021’de magazin gündemini günlerce meşgul edecek evlilik teklifi geldi yalnız Ibiza’daki tekliften daha çok Meedo’nun sevgilisine aldığı yüzük konuşuldu. Kısa süre sonra ayrılan çiftin hakkında çarpıcı iddialar ortaya atıldı. Meedo dolandırıcı ilan edilirken Şeyma Subaşı hamile olduğunu fakat bebeğini kaybettiğini açıklamıştı. Tabii kısa süre sonra çift tekrardan barışmıştı.

Meedo-Şeyma ikilisinin aşk serüveninin göz gezdirip hafızamızı tazelediysek sonuna gelelim; Şeyma Subaşı resmen ayrıldıklarını açıkladı!

Meedo-Şeyma ayrılık iddiaları neler olacak? Meedo hakkında yine sansanyon haberlerle mi karşılaşacağız? Diğer ayrılıkları gibi yine barışacaklar mı? Çekirdeğimizi aldık bekliyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu