Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi ayrıldı

Abone Ol 

Ibiza tatiline çıkan Şeyma Subaşı’nın yanında sevgilisinin olmaması ve evlilik teklifi aldığı tektaş yüzüğü takmaması, Mohammed Alsaloussi’yle ayrıldıkları iddialarını gündeme getirmişti.

Sosyal medya fenomeni, “Beni biraz bırakın. İnsanın kaybına saygınız olsun. Bir şeye cevap vermek de konuşmak da zorunda değilim. İstersem eğer Instagram’dan paylaşım yaparım ya da size söylerim” açıklamasını yapmıştı.

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi ayrıldı #1

İddiaları doğruladı

Hakkında çıkan iddialara sert çıkan Subaşı, “Lütfen, biraz saygı. Türk basınında hakkımda çıkan haberlerle ilgilenmiyorum. O yüzden de her açıklamamı İngilizce yazıyorum” ifadeleriyle tepkisini dile getirmişti.

Bu sözler sonrası Subaşı'ndan beklenmedik bir hamle geldi.

Sosyal medya hesabından Mohammed Alsaloussi ile olan tüm fotoğraflarını kaldıran Subaşı, bir anlamda ayrılık iddialarını doğrulamış oldu.

Kızı Melisa'nın bir videosunu paylaşan Subaşı altına “Beni merak eden sevgili arkadaşlarım. İçim kan ağladığı zamanda bile o her gün yüzümü güldürüyor. O benim güçlü olma sebebim. Ve ben gerçek arkadaşlarımı çok seviyorum. Hepiniz hayatımda olduğunuz için memnunum. Tıpkı Melisa'nın dediği gibi 'Aman Tanrım! Bu gerçek olamaz.” mesajını düştü.

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi ayrıldı #2

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi ayrıldı #3

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu