Şeyma Subaşı: Elim kolum bağlı

Koronavirüs nedeniyle kızını göremediğini söyleyen Şeyma Subaşı ağlarken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

Şeyma Subaşı boşandıktan bir süre sonra kızı Melisa'nin velayetini babası Acun Ilıcalı'ya bırakmıştı. Survivor çekimleri için Dominik'te bulunan babasının yanında günlerini geçiren Melisa, koronavirüs salgınının baş göstermesiyle birlikte Türkiye'ye dönemedi. Geçtiğimiz ay yurt dışından gelen İtalyan sevgilisi Guido Senia ile birlikte karantinaya giren Şeyma Subaşı da uçuşların iptal edilmesi nedeniyle Dominik'e gidemedi.

Her gün ağlıyorum

Subaşı son olarak ağlarken çekilen bir fotoğrafını Instagram hesabının hikaye kısmından paylaştı. Sosyal medya fenomeni, bu kareye; "Gerçekten neden mi kilo verdim, mutsuzum ve depresyondayım? Kızımı görmek istiyorum. Her gün ağlıyorum. Nelerin üstesinden geldim ama bunda elim kolum bağlı. Lanet olsun sana corona" notunu düştü.

Uçuşların açılmasını bekliyorum

Kızı Melisa ile daha öncesinde çekilmiş pozlarını da takipçilerinin beğenisine sunan Subaşı, duygularını şu sözlerle dile getirdi: "Bu öyle 10 gün tatile gidip geldim gibi bir şey değil. Yaklaşık 1 aydır kızımı göremiyorum ve ne zaman göreceğimi bilmiyorum. Allah kimseyi evladından böyle ayrı bırakmasın. Sağlıklı ve mutlu olması önemli olan biliyorum ama işte, kalp ve boğaz düğümleniyor bir süre sonra. Uçuşların açılmasını bekliyorum sadece ona kavuşmak için. Şu anda ağlıyorum ama birazdan modumu değiştirmek için müzik açıp, spor yapıp, dans edeceğim kendi kendime."

Yorumlar

YORUM YAZ