Şeyma Subaşı barışmak mı istiyor? Acun Ilıcalı ‘ya övgü dolu sözler…

Acun Ilıcalı ile arasındaki soğukluğu gideren ve Survivor'ın başlamasının ardından Dominik'e seyahat eden Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından dikkat çekici bir paylaşım yaparak takipçilerini şaşırttı.

Abone Ol 

3 Mayıs 2023 tarihinde Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile hayatını birleştiren Şeyma Subaşı, piskolojik şiddet iddialarıyla gündeme gelerek boşandı.

Evliliği ve boşanmasıyla sürekli olarak medyanın ilgisini çeken Subaşı, son günlerde eski eşi Acun Ilıcalı ile yeniden barıştı.

Survivor başlamasıyla birlikte soluğu Dominik’te alan Subaşı, Acun Ilıcalı’ya övgü dolu sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Acun Ilıcalı’ya övgü dolu sözler

Subaşı,“Büyük ve başarılı bir yapım ekibi! 6 farklı ülke için ‘survivor’ TV şovunu çekiyor. 13 yıldan fazladır Dominik Cumhuriyeti!

Ne büyük başarı, çok gurur duyuyorum. Bu arada bahsettiğim başarı hikayesi Melisa’nın babası hakkında. Bu, onun pek çok başarısından sadece biri. Başardıklarını görmek beni çok gururlandırıyor” sözlerini paylaştı.

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı, sekiz yıl süren birlikteliklerini 2017 yılında resmi olarak evlilikle taçlandırmışlardı. Bu birlikteliklerinden olan kızları Melisa ise 2013 yılında dünyaya gelmişti.

Şeyma Subaşı'nı takip eden fenomen isim isyan etti: Paramı geri ver, resmen  dolandırıldım - Magazin Haberleri - TV100

Başa dön tuşu