Sevdiklerinize doğal ve sağlıklı hediyeler

2019’a sağlıklı ve bereketli bir yıl dilemenin en güzel yolu yüzde yüz doğal gıdalardan oluşan sepetler olabilir.

Yeni yıl coşkusunu lezzetle buluşturan Bi Anatolia, sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için hikâyesi olan sağlıklı ve lezzetli hediye sepetleri hazırladı. Eskinin sağlıklı yiyeceklerine duyduğumuz özlem özellikle hayatımıza giren sağlıksız yiyecekler ve sağlıklı olduğunu iddia eden paketli gıdalardan sonra daha da önemli bir hal aldı. Şimdilerde ise yılbaşına çok az bir zaman kala sevdiklerimize ne hediye alacağımızı düşündüğümüz dönemdeyiz. Bi Anatolia, ürünleri kendi bölgelerinden üreticilerin hikâyesi ile sunarken ürün isimlerini ise aile büyüklerinden alarak ürün gamını oluşturuyor.

Doğu Anadolu'daki çocukların okutulması ve bölgede istihdam sağlamak için Bi East Anatolia Bal markası ile yola çıkan Bi Anatolia, zamanla ürün gamına Tarhana, Buğday Çimi Marmelatı, Mardin'den Kakaolu Tiramisulu Badem, El yapımı Zeytinağacı ve Ceviz Ağacı Defter gibi farklı ürünler de ekleyerek küçük dokunuşlar ve adımlar ile herkesin hayatına birbirinden farklı, lezzetli, gurme tatlar katıyor.

Hediye sepeti 1

Sepetin içindeki ürünler tamamen katkısız ve doğal olarak hazırlanıyor. İçerisinde, Ardahan- Kars Süzme Çiçek Balı, natürel sızma zeytinyağı, Mardin'den tiramisulu kakao kaplı badem, buğday çimi marmelatı, Taraklı tarhanası , 7 dükkan süprüntüsü adı verilen nazar bereket tütsüsü, Dibek Kahvesi, Amigurumi el yapımı yılbaşı süsü ve zeytin ya da ceviz ağacından yapılan el yapımı natürel defter buluyor.

Hediye sepeti 2

İçerisinde Kars - Ardahan süzme çiçek balı, erken hasat natürel sızma zeytinyağı, natürel kese içerisinde taraklı tarhanası, buğday çimi marmelatı, Mardin'den tiramisulu kakao kaplı badem, yedi dükkan süprüntüsü adı verilen bereket ve nazar tütsüsü, tamamen doğal ve katkısız olarak hazırlanıp sepetin içerisine yerleştiriliyor.

Yorumlar

YORUM YAZ