Kerem Bursin ile Serenay Sarıkaya ayrılığı için sürpriz iddia

Yaklaşık bir yıldır Hande Erçel ile aşk yaşayan Kerem Bursin'in, Serenay Sarıkaya ile neden ayrıldığı ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Çağatay Ulusoy'dan Serenay Sarıkaya tepkisi

Çağatay Ulusoy, 5 yıldır birlikte olduğu Duygu Sarışın'dan ayrılıp eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ile yeniden yakınlaştığına yönelik haberlere isyan etti.

Serenay Sarıkaya'nın deniz keyfi

Marka yüzünün Yalıkavak’taki mağazasının açılışı için Bodrum’a giden Serenay Sarıkaya, davetin ertesi günü The Bodrum Edition’ın plajında yorgunluk attı.

Gökçe Bahadır: Öyle bir teklif olmadı

Gökçe Bahadır: Öyle bir teklif olmadı

Serenay Sarıkaya'nın zamanlaması uymadığı için Bergen’de yer alamayacağını açıklamasının ardından teklif götürüldüğü konuşulan Gökçe Bahadır'dan yanıt geldi.

Serenay Sarıkaya: Çok güzel bir davet oldu

Serenay Sarıkaya: Çok güzel bir davet oldu

Bebek'te görüntülenen ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde katıldığı ve Milano'daki La Scala opera binasında gerçekleşen davet hakkında konuştu.

Serenay Sarıkaya: Kelebekler kadar özgür

Bir süredir Göcek'te bulunan Serenay Sarıkaya, sosyal medyadan tatil fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor.

Serenay Sarıkaya: Gerekli açıklamaları yaptım

Nişantaşı'nda görüntülenen ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde adının aşk dedikodularına karıştığı Haldun Demirhisar ile ilgili sorulara yanıt verdi.

Serenay Sarıkaya'dan Haldun Demirhisar iddialarına yanıt

İş insanı Haldun Demirhisar'ın aşk yaşadığı öne sürülen Serenay Sarıkaya’dan jet yanıt geldi ve söylentileri yalanladı.

Serenay Sarıkaya: Evde duracağına faydalı olsun

Önceki gün Bebek'teki bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülenen Serenay Sarıkaya, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Demet Akalın: Serenay insan değil

Serenay Sarıkaya'nın sosyal medyadan yaptığı paylaşımları beğenmeyen Demet Akalın, bu kez güzel oyuncuyu iltifat yağmuruna tuttu.