Serenay Sarıkaya'nın koronavirüs önlemi

Yaz sonunda çekimlerine başlanılması planlanan ‘Bergen’ filmi için kamera karşısına geçecek Serenay Sarıkaya’dan film setine koronavirüs ayarı…

Oyuncu Serenay Sarıkaya'nın, merakla beklenen yeni filmi 'Acıların Kadını Bergen'in çekimleri için setlere koronavirüs kuralları koyduğu konuşuluyor. Senaryosu tamamlanan filmin kampına giren Serenay Sarıkaya, yaz sonunda hayallerinin rolü için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Provalar başladı

Hem şan hocasıyla beraber Bergen şarkılarına çalışan, hem de birçok kostümcünün danışmanlığını yaptığı Sarıkaya'dan setlere koronavirüs önlemi geldi. Bir şan hocasıyla Bergen'in şarkılarını çalışan güzel oyuncu, filmin kostüm danışmanı ile provalara da başladı. Bergen ile ilgili haber, kitap ve dokümanları okuyarak rolüne adapte olan Sarıkaya, Türkiye'nin arabesk tarihine de çalışmayı ihmal etmiyor.

Sette koronavirüs önlemi

Ünlü oyuncunun, koronavirüs salgını nedeniyle bir dizi de şart koyduğu iddia edildi. Set çalışanlarının düzenli olarak ateşi ölçülecek, herkes maske takacak. Set kalabalık olmayacak. Karavan ve kostümler her gün dezenfekte edilecek.

Yorumlar

YORUM YAZ