Serenay Sarıkaya'nın karantina günlüğü

VOGUE Türkiye'nin Instagram üzerinden başlattığı "Post Korona Düşleri"nin canlı yayın konuğu olan Serenay Sarıkaya, karantina günlerinin nasıl geçtiğini anlattı.

VOGUE Türkiye'nin Instagram üzerinden başlattığı "Post Korona Düşleri"nin ilk canlı yayın konuğu olan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, karantina günlerinin nasıl geçtiğini anlattı.

"Neşeli olmak yüzüme ışık veriyor"

Sabah uyandığında ballı su içtiğini söyleyen Sarıkaya, "Asla pırasayı ağzıma sürmem. Salgın bitince çok sevdiğim bir lokantaya yumurtalı karnabahar yemeye gidip, kendime ziyafet çekeceğim. Öyle klişe bir güzellik sırrım yok. Kendime iyi bakıyorum, sağlıklı besleniyorum, spor yapıyorum. Neşeli olmak da yüzüme ışık veriyor." ifadelerini kullandı.

"Topuklu giymeyi özledim"

Topuklu ayakkabı giyememekten dert yanan ünlü oyuncu, "Stilimde rahatlık ön plandadır. Karantina günlerindeki ev modu tam bana göre. Tüm kombinleri denedim. Dışarıda giyeceklerimi de evde harcadım. Giyinip kuşanmayı, makyaj yapmayı, en çok da topuklu ayakkabı giymeyi özledim. Haftalardır terlikle dolaşıyorum." şeklinde konuştu.

Yorumlar

YORUM YAZ