Seren Serengil’in annesi isyan etti: Laf dinlemiyor

Abone Ol 

İki kez mide ameliyatı olduktan sonra 46 kiloya kadar düşen ve dumping sendromu ve çeşitli sağlık sorunları yaşayan Seren Serengil’in annesi Nevin Teoman konuştu.

Seren Serengil'in annesi isyan etti: Laf dinlemiyor #1

“Telefonları açmıyor”

Ünlü oyuncu ve müzisyen Gönül Yazar, son günlerde sağlık sorunları yaşayan Seren Serengil'in telefonlarına cevap vermemesi sonucu durumunu merak edip, annesi Nevin Teoman'a sordu. Gönül Yazar, yeni yılın ilk gününde Nevin Teoman'a sosyal medya üzerinden “Sevgili Nevin yılın ilk günü sağlık mutluluk dilerim. Seren’i çok severim bilirsin. Bana iyi haberini verin ki rahat edeyim. Dün onu izledim telefon açıyor, mesaj atıyorum ulaşamıyorum.” yazdı.

Seren Serengil'in annesi isyan etti: Laf dinlemiyor #2

“Laf dinlemiyor”

Nevin Teoman'ın, dostunun bu mesajına verdiği cevap ise herkesi şaşırttı. Kızının ikinci ameliyatından haberi olmadığını söyleyen Nevin Teoman, “Canım Gönülüm; biliyorsun mide ameliyatı olmuştu, gitmiş bir daha ameliyat olmuş. Sürekli kilo veriyor bu da tehlikeli. Su içmesi, vitamin alması gerekiyor, hiç laf dinlemiyor. Ben çok üzülüyorum ama hiçbir şey yapamıyorum.” ifadelerini kullandı.

Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde yaptığı, “Annemi iki ay önce Instagram’da engelledim. Çünkü hakkımdaki kötü yorumları görünce çok üzülüyor.” açıklamasıyla annesi Nevin Teoman'ı Instagram’da neden engellediğini açıklamıştı.

Seren Serengil'in annesi isyan etti: Laf dinlemiyor #3

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu