Seren Serengil ile Yaşar İpek nişanlandı

Şarkıcı Seren Serengil, sevgilisi Yaşar İpek’le dün akşam nişanlandı. Bir otelde düzenlenen törene 200’e yakın davetli katıldı.

100 bin lira harcandığı öğrenilen törene Yaşar İpek'in annesi ve kız kardeşi katılmadı. Seren Serengil, konuyla ilgili "Ben öyle uygun gördüm. Evet, ben istemedim. Geçerli nedenlerim vardı” dedi. Nişan töreninde çifti, Demet Akalın, Deniz Seki, Lerzan Mutlu gibi ünlü isimler yalnız bırakmadı.

Törende yaşananlar

Nişan törenine gelen konukları girişte Seren Serengil ve Yaşar İpek'in maketleriyle karşılaştı. Tören alanı çiçeklerle ve çiftin fotoğraflarıyla süslendi. Demet Akalın ve küs olan Alişan yıllar sonra aynı mekanda bir araya geldi. Geçtiğimiz günlerde adı iş adamı Murat Karabova ile anılan Deniz Seki birlikte eğlendi. Yaşar İpek ve Seren Serengil, birlikte düet yaptı. Modacı Gülşah Saraçoğlu giydiği sırt dekolteli elbise ile gecenin en dikkat çeken ismiydi.

Törenden Fotoğraflar

Yaşar İpek, sırtındaki "Sero'mu Seviyorum" yazısıyla böyle poz verdi.

Serengil, yüzükler takılmadan İpek'e, "Yaşar, birömür geçecek benimle. Hazır mısın; emin misin?" dedi. Aldığı cevap ise sıcacıktı: "Ben hayatımın kararını verdim; seni çok seviyorum".

Yorumlar

YORUM YAZ