Seren Serengil: Annemi Instagram’da engelledim

Abone Ol 

Son olarak gündeme yaşadığı sağlık sorunlarıyla gelen Seren Serengil, annesi hakkında çıkan haberlere açıklık getirdi.

Serengil'in annesi Nevin Teoman, kızının uzun zamandır küs olduğu ve dava açarak aldırdığı tedbir kararına uymaması sonucu Serengil'in hapishaneye girmesine neden olan Gülben Ergen’in albüm fotoğrafını beğendi.

Seren Serengil: Annemi Instagram'da engelledim #1

“İki ay önce engeleldim”

Bu durumun ardından Serengil'in, annesini sosyal medyadan silip, engellediği iddia edildi. Serengil, iddialara karşı suskunluğunu bozdu.

Serengil, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Ben annemi iki ay önce Instagram'da engelledim. Çünkü benim hakkımda yorumlar yapıyorlar sonra da benim sayfamda annemi etiketliyorlar. O da görünce çok üzülüyor ve cevap veriyor, anne işte tutamıyor kendini… Benim annem hayatı boyunca, evladını hapse sokan birini like'lamaz. O karşısında kalkan olur. Anneme, 'Sayfada sizinle ilgili yorum var' diye link yolluyorlar. O da link basıyor, o sayfa açılıyor. Yanlışlıkla da beğeniyor.”

Seren Serengil: Annemi Instagram'da engelledim #2

Seren Serengil – Gülben Ergen arasında olanlar

Yeşim Salkım ve Seren Serengil, Gülben Ergen'in evli iş adamı Tolga Duğles'le ilişkisi olduğu iddiaları üzerine, Ergen'i eleştirmişti.

Gülben Ergen’in avukatı müvekkiline hakaret ettiği iddiasıyla Seren Serengil hakkında tedbir kararı verilmesini talep etmişti. İstanbul 10. Aile Mahkemesi, 17 Ekim 2017 tarihinde, Seren Serengil'in tedbiren 6 ay süreyle Ergen’e, 30 metreden fazla yaklaşmama, hakaret etmeme, şiddet uygulamama tedbir kararı vermişti.

Gülben Ergen’in tedbir kararını rağmen kendisine omuz attığı, tedbir kararını ihlal ettiği gerekçesiyle Seren Serengil hakkında suç duyurusunda bulunulmuştu.

Cumhuriyet savcılığının talebini değerlendiren İstanbul 11. Aile Mahkemesi, Seren Serengil hakkında, 3 gün tazyik hapsi vermişti.

Ayrıca, Seren Serengil’in mahkemenin tedbir kararını bir kez daha ihlal etmesi durumunda, 15 günden da 30 günü tazyik (zorlama) hapsi verileceğine ilişkin uyarılmasına karar verilmişti.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu