Serdar Ortaç: Hiç mutlu olduğumu hatırlamıyorum

Bir YouTube programına katılan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, "Hiç mutlu olduğumu hatırlamıyorum. En mutlu olduğum zamanda bile bir mutsuzluk bulurdum" ifadelerini kullandı.

YouTube'da Gökhan Çınar'ın sunduğu 'Katarsis' programına katılan Sedar Ortaç, hayatına dair açıklamalarda bulundu.

"Maneviyatım yok benim"

Hastalığıyla ilgili Ortaç, "Beni çok yoruyor ama artık kabul ettim" ifadelerini kullandı.

Artık maneviyatının olmadığını dile getiren ünlü şarkıcı, "Maneviyatım yok benim, gitti artık. İnsanların güldüğü şey gülemiyorum mesela. Senin ağladığın şeye de ağlamayabilirim. Babam rahmetli olduğunda ve bir de Samatya Sahili'nde gemi yandığında korkudan ağladığımı hatırlıyorum, o kadar. Çok üzüldüğüm zaman içime atarım. Çok utandığımda da üzülürüm. Kendi kendimi mahkemeye verir, sorgularım. Eskiden bu sorulara abartı bir reaksiyon gösterirdim. Utanınca çıldırırdım, çok korktuğum olurdu. Şimdi hiçbiri kalmamış. Demekki ondan hasta oldum." dedi.

"Hissedemediğim bir sürü duygu var"

En büyük pişmanlığının kumar oynamak olduğunu söyleyen Ortaç, "Bir daha dünyaya gelsem, asla kumar oynamam" ifadelerini kullandı.

"Artık hissedemediğim bir sürü duygu var" diyen ünlü şarkıcı "Heyecan sıfır... Büyük konuşmayayım ama aşk olmaz artık, sanmam... Benim mutsuzluğumu bulaştırıp, onun ahını almak istemem. Korku, pişmanlık... Hepsi gitti. Kaç tane duygu varsa hepsine çarpı atayım" şeklinde konuştu.

"Mutlu olduğumu hatırlamıyorum"

Daha sonra Ortaç, "Ne zaman mutlu oldun?' diyeceksin... Hiç mutlu olduğumu hatırlamıyorum. En mutlu olduğum zamanda bile bir mutsuzluk bulurdum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

YORUM YAZ