Serdar Ortaç: Canım kadın çekmiyor

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Hürriyet'e verdiği röportajda hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

Hürriyet'ten Hakan Gence'ye verdiği röportajda hayatına dair samimi açıklamalarda bulunan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, "Çapkınlık da mı yok?" sorusunu, "Canım hiç kadın çekmiyor, hiçbir ilişki istemiyor." sözleriyle yanıtladı.

"Bir tane Japon yeter"

Ortaç, "Çocuk sahibi olmak istiyor musunuz?" sorusunu, "MS'in cinselliğe sıfır etkisi var. Ama ayağın ağrıyor diye yatakta eskisi kadar neşeli olmayabilirsin. Bende o da olmadı. Enteresan! 50 yaşındayım. Yarın baba olsam 10 yaşındaki çocuğumu 60 yaşındayken okula gidip almak istemiyorum. O yüzden kalsın. Yeğenlerim var, onları seviyorum. Allah belki de benim çocuk sahibi olmamı istemedi. "Bir tane Japon yeter” ifadeleriyle yantladı.

"Canım kadın çekmiyor"

Evlilik sorularını da yanıtlayan ünlü şarkıcı, "Evlenmem. Çünkü evlilik çok büyük bir sorumluluk. Dünyanın en zor şirketini kuruyorsun. Canım hiç kadın çekmiyor, hiçbir ilişki istemiyor. Yalnızlık şu an o kadar güzel ki... Hayatıma giren kadınların birikimi belki de beni yordu. Ama çok âşık olursam arkadaş olurum ve seversem aşk, ilişki yaşarım. Büyük konuşmayayım, belki de yüzük takarım." dedi.

Yorumlar

YORUM YAZ