Serdar Ortaç: Azerbaycan için gerekirse askere giderim

Önceki akşam sevgilisi Seçil Gür’le Etiler’de görüntülenen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Azerbaycan'a karşı destek mesajları verdi.

Azerbaycan ile Ermenistan arasında Dağlık Karabağ krizi devam ediyor.

Ermenistan'ın Azerbaycan'a yönelik yaptığı ve sivillerin hedef alındığı saldırılar sonrası ünlü isimlerden Azerbaycan'a karşı destek mesajları geldi.

Önceki akşam sevgilisi Seçil Gür'le Etiler'de market alışverişi yaparken görüntülenen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç da destek mesajı verdi.

"Görev gelirse yaparım"

Azerbaycan-Ermenistan sınırındaki çatışmalara karşı ünlü şarkıcı, "Askerin varsa askerinle savaşırsın, sivillerin üzerine füze atmazsın. Ermeni halkına bir sözüm yok ama başlarındaki adam ruh hastası.” dedi.

"Azerbaycan için gerekirse askere gider misiniz?” sorusuna da yanıtlayan Ortaç, "Bana görev gelirse tabii ki yaparım. Ama bana gelene kadar Azerbaycan kendi askeriyle koruyor vatandaşını.” ifadelerini kullandı.

Serdar Ortaç, askerlik yapmamak için kendini Meksika'da işçi gibi göstermiş ve askerlikten kaçmak için çifte pasaport kullanması gerekçesiyle 61 gün Mamak Askeri Cezaevi'nde yatmıştı.

Hapisten çıkan Serdar Ortaç daha sonra bedelli askerlik yaptı.

Yorumlar

YORUM YAZ