Serdar Ortaç'a eski eşi Chloe'den konuşma yasağı

Önceki akşam Ataşehir'de bir mekanda sahne alan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan hakkında gelen sorulara "Maalesef kendisi ile ilgili hiçbir soruya yanıt veremem. Konuşma yasağı var" ifadeleriyle cevap verdi.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, önceki akşam Ataşehir'de bir mekanda sahne aldı. Konser öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ortaç, kendisine yöneltilen sorulara dobra yanıtlar verdi.

"Konuşma yasağı var"

Muhabirlerin eski eşi Chloe Loughnan ile ilgili sorularını yanıtsız bırakan ünlü şarkıcı, "Malesef kendisi ile ilgili hiçbir soruya yanıt veremem. Konuşma yasağı var" dedi.

Kendisiyle ilgili Azerbaycan'da çıkan ölüm dedikoduları hakkında da konuşan Ortaç, "Bir gün muhakkak öleceğiz. Ne gün olduğu belli değil. Güzel ve günahsız yaşadım. Hiç isyan etmedim. Ölümden korkmuyorum." ifadelerini kullandı.

"Ben yandaş değilim"

Sosyal medyadan kendisini eleştirenleri anlayışla karşıladığını söyleyen Serdar Ortaç, "Bana yandaş diyorlar. Ben yandaş falan değilim. Sadece Cumhurbaşkanını seviyorum. Bazen bunlarla başa çıkmak için ilaç alıyorum, unutuyorum, uyuyorum. İşime gücüme ve sağlığıma bakıyorum. Benim sağlığımdan başka düşüncem yok artık. Yürüyemiyordum biliyorsunuz. Rabbime şükrediyorum ayaktayım." ifadelerini kullandı.

Ortaç, baba olma arzusunu da dile getirerek, "Kaç yaşına geldim kısmet olmadı. Elbette isterim bir tane daha Serdar olsun." dedi.

Sevgilisi Seçil Gür'le ilgili de konuşan Ortaç, "Onda kendi gençliğimi görüyorum. Çok güzel besteler yapıyor. Çok çalışkan ve azimli. Allah nazarlardan saklasın'' dedi.

Yorumlar

YORUM YAZ