Sensation İstanbul’un biletleri bugün satışta

1 milyondan fazla kişinin yaşadığı Sensation, 13 Ekim'de İstanbul'da gerçekleştirilecek!

2000 yılında Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da doğan ve kısa sürede dünyanın en gözde, en seçkin dans etkinliğine dönüşen ve dünyanın en iyi etkinliği ödülünü 4 yıl art arda kazanmış olan Sensation, uzun bir bekleyişin ardından bu yıl 13 Ekim'de One Colony organizasyonuyla İstanbul'da gerçekleştirilecek.

Dinamik vizyonu ile sektöre yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan Türkiye'nin genç organizasyon şirketi One Colony tarafından Türkiye'ye getirilen Sensation İstanbul, Ataköy Atletizm Arena'da 17.500 bin müzik ve dans severi ağırlayacak.

Dünyanın önde gelen DJ'lerinin 7 saat boyunca performans sergileyeceği ve şovlarla katılımcılarına karnaval coşkusu yaşatacağı ilk Sensation İstanbul'un bu yılki teması "Wicked Wonderland"!

Bugünden itibaren www.sensation.com adresinden fan kulüp üyelerine satışa sunulan Sensation İstanbul biletleri, önümüzdeki günlerde Biletix internet sitesi www.biletix.com adresinden de satışa sunulacak. Sensation İstanbul biletlerinin fiyatları standart girişler için 205 TL'den, VIP girişler için de 430 TL'den başlayacak.

Yorumlar

YORUM YAZ