Selin Ciğerci'den annelik çıkışı: Bu benim hayatım kimseyi ilgilendirmez

Özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalar yapan Selin Ciğerci, annelik konusunda çok net olduğunu belirterek, "Bu benim hayatım kimseyi ilgilendirmez" dedi.

Selin Ciğerci, UçanKuş TV'de yayınlanan Hayatın İçinden programına konuk oldu. Ciğerci, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalar yaptı.

"Hiç kimseyi ilgilendirmez"

Geçtiğimiz haftalarda Deniz Akkaya ile annelik konusunda gerilim yaşayan Selin Ciğerci bu konuda hakkında "Bu benim hayatım kimseyi ilgilendirmez. Ben anne olacağım eşim de baba olacak." ifadelerini kullandı.

Her fırsatta anne olmak istediğini dile getiren Ciğerci, "Biz yurt dışıyla alakalı bir süreçteyiz, hiç kimseyi ilgilendirmez. Bana taşıyıcı anne için suç dendi. O oldu, bu oldu ben evlatlık da alıyor olabilirim. Belki eşim beni yurt dışında aldattı çocukları aldı getirdi iki gözyaşı dökerim alırım çocukları yine. Eskiden yengesinin kızı doğuruyordu teyzesinin çocuğuna veriyordu. Teyzemin kızı doğurdu bana verdi sana ne... Bitti gitti." açıklamasında bulundu.

Eşi Gökhan Çıra ile ilgili de konuşan Ciğerci, "Eşime kadınlar mesaj atıyor. Eşime asılan çok kadın var. Kadınlar sürekli eşime beni kötülüyor” dedi.

Yorumlar

YORUM YAZ