Selena Gomez kıyafetlerini ucuza alıyor

Selena Gomez, genç yaşta elde ettiği serveti pahalı markalara harcamıyor.

19 DOLARLIK ŞORT

Gomez, üstü pul işlemeli siyah şortunu en sevdiği markalar arasında saydığı Forever 21 mağazasından satın almış. Şortu için sadece 19 dolar ödeyen Gomez'in üzerindeki bol gömlekse annesinin!

28 DOLARA ELBİSE

Selena Gomez, bir ürün tanıtımı için yine Forever 21 mağazasının yolunu tutmuş. Gomez bu seksi mini elbise için sadece 28 dolar ödemiş.

25 DOLARLIK ETEK

Selena Gomez, birçok lansman ve basın daveti için Kmart'a uğradığını söylüyor. Üzerindeki elbiseyi 25 dolara alan Gomez, önemli olanın doğru kombini yapabilmek olduğu görüşünde.

65 DOLARA ETEK BLUZ

Gomez, sık sık Asos isimli internet sitesinden alışveriş yaptığını, özellikle de indirimli ürünlerin peşine düştüğünü söylüyor. Gomez üzerindeki bakır renkli bluz-etek takım 65 dolar değerinde.

Yorumlar

kübra sasa 01-11-2012 20:18:23

selena gomeze herzaman her şey yakışıyor .bikere bu dünyada ona yakışmayan elbise gerçekten elbise değildir. çünki elbise yakışana güzeldir. misal hanna montana o ne denerse denesin ona hiç bir şey yakışmıyor.aynı mala benziyor.onun yerinde olsam asla dışarı çıkmam .çünki her dışarı çıktığında selena gomez in karşısında eziliyor.

ece bıeber 23-09-2012 16:50:03

gayettte iyi yapıyor

YORUM YAZ