Selena Gomez: Eski sevgililerim deli olduğumu düşünüyor

YouTube'da bir programa konuk olan Selena Gomez, eski sevgilileri hakkında konuştu. Gomez, "Tüm eski sevgililerim deli olduğumu düşünüyor ve bu umrumda değil." ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz Pazartesi günü YouTube'da Nikki Tutorials'ın bir videosuna konuk olan Selena Gomez, eski sevgilileri hakkında konuştu.

"Asla olmayacak"

Yeni güzellik markası Rare Beauty'den ürünler ile makyaj yaparken bir taraftan da birçok farklı konu hakkında konuşan Gomez, makyaj sanatçısı Hung Vanngo'ya olan hayranlığını da anlattı. Düğün makyajı için kesinlikle Vanngo'yu tercih edeceğini söyleyen Gomez, "Bu muhtemelen asla olmayacak ama neyse” diye esprili bir çıkış yaptı.

"Umrumda değil"

Şimdilerde yalnız olduğunu ve karantina sürecinde bir partner bulmanın çok zor olduğunu belirten Gomez, kimseden bir teklif almadığını ve yalnız olmaktan mutlu olduğunu söyledi.

Gomez, "Bu komik bir durum çünkü erkek arkadaşım olmasını istediğimi ima eden şarkılar yayınlıyorum ama sonra böyle demek istemediğimi anlatmaya çalışıyorum. Arkadaşlar bu gerçekten zor bir iş. Tüm eski sevgililerim deli olduğumu düşünüyor ve bu umrumda değil” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

YORUM YAZ