8 Mart Kadınlar Günü etkinlikleri

8 Mart Kadınlar Günü'ne sayılı saatler kala hala hangi şehirde hangi etkinliğin olduğunu bilmiyorsanız, sizin için derlediğimiz bu haber çok işinize yarıyacak.

Kadınlar; her türlü zorluğa göğüs gerebilen, iç dünyası yıkılsa da çocukları için ayakta kalabilen, sayılı kaynakla bir evi baştan yaratabilen, yaşamın güzelliklerini göz önüne serebilen'dir.

Kimi zaman aşkla kanat açar göğe yükselir, kimi zaman acıyla dibe batar ancak her ne olursa olsun ayağa kalkar, tekrar yükselir.

Günümüzde maalesef farkına varılmasa da kadınlar, hayata güzellik katar, çalışır, üretir. Birçok kişinin sandığının aksine hayat amacı ve tek görevi birilerine hizmet etmek değildir. İnsan hakları, hatta ve hatta dinler bile kadınlara iyi davranılması gerekildiği söylemiştir.

Toplumumuzun kanayan yarası

Türk toplumunun utanç kaynağı, kapanmak bilmeyen yarası kadına şiddet ve kadın cinayetleri yüzünden günümüzde biz kadınlara itaf edilen 8 Mart Kadınlar Günü'nü kutlamak, bu değerli günde topluma kadının değerini bir kez daha hatırlatarak sesimizi duyarmak çok daha önemli bir hale geldi. Siz de 8 Mart Kadınlar Günü'nü kutlayarak hem kadınlara itaf edilen bugünü onurlandırmak hem de kadına yönelik cinayetleri duyurmak istiyorsanız sizler için derlediğimiz yurdumuzun farklı şehirlerindeki 8 Mart Kadınlar Günü etkinlik rehberine bir bakmalısınız.

İşte şehir şehir 8 Mart Kadınlar Günü etkinlik rehberi...

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

YORUM YAZ