Sibel Can incecik görüntüsüyle şaşırttı

Yeni programı Şarkılar Bizi Söyler ile yeniden sevenlerinin karşısına çıkan ünlü şarkıcı Sibel Can, verdiği kilolarla dikkat çekti.

Kenan Doğulu: Seni seviyorum yosun gözlüm

Şarkıcı Kenan Doğulu, 37 yaşına basan oyuncu eşi Beren Saat'in doğum gününü sosyal medyada romantik bir paylaşımla kutladı.

Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir'e doğum günü sürprizi

Şarkıcı Oğuzhan Koç, bugün 29'uncu yaşını kutlayacak olan oyuncu sevgilisi Demet Özdemir'e unutamayacağı bir hediye vermek için kolları sıvadı.

Serdar Ortaç: Müziği hayatta bırakmam

Serdar Ortaç: Müziği hayatta bırakmam

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, önceki gün sevgilisi Seçil Gür ile birlikte alışveriş yaparken görüntülendi.

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı 2. kez evlendi

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı 2. kez evlendi

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı 2019'da boşanmalarının ardından ikinci kez evlendi.

Alişan: Kız babası olmak kolay değil

İkinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan şarkıcı Alişan, kızı Eliz ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı.

Hadise’den Kaan Yıldırım paylaşımı

2020'nin sürpriz aşıkları Hadise ile Kaan Yıldırım, aralarındaki buzları erittikten sonra aşklarını sosyal medyaya taşımaya devam ediyor.

Seren Serengil'e sürpriz evlenme teklifi

Son dönemde yaşadığı sağlık sorunlarıyla gündemde olan şarkıcı Seren Serengil ve uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Mustafa Rahman Tohma, evlilik kararı aldı.

Demet Özdemir’den aşk dolu pazar paylaşımı

Ocak ayında aşkını ilan eden oyuncu Demet Özdemir, şarkıcı sevgilisi Oğuzhan Koç ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı.

Justin Bieber 72 milyonluk arabasının gölgesinde kaldı

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber ile model eşi Hailey Baldwin, önceki akşam değeri 72 milyon TL olduğu iddia edilen arabaları ile objektiflere yansıdı.